Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valóban igaz lehet az hogy...

Valóban igaz lehet az hogy akik meghaltak koronavírusban azoknak a fele legalább olyan beteg volt, hogy úgy is meghalt volna egy két éven belül?

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 18:55
 1/5 Hellmano ***** válasza:
88%
Sajnos igaz lehet ez tényleg én ilyent nem olvastam amúgy sehol, viszont én ugyanezt gondoltam magamba, hogy akit elvisz több, mint valószínű, hogy nemsokára meghalt volna. Sajnos ez egy jó teszt mindenkinek, aki elkapja, aki elkapja és idősebb ember és túléli az még a 100-at is megfogja élni viszont!
2020. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Például nálunk is állítólag sok volt a daganatos beteg, meg súlyos szívbetegsége volt. Hát ezek sokszor meghalnak a coronavírus nélkül is egy két éven belül
2020. márc. 27. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
A tobbseg azert meg elhetett volna evekig, es elofordulnak kivetelesen nem idos, nem betegek. Illetve az egeszsegugyi dolgozok sem fiatalok es acelosak.
2020. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Az annyira kivételes hogy az összes média felület mutogatja...
2020. márc. 27. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

99,1%-ban krónikus betegek haltak meg.


50 ev alatt 0,2-0,4% a teszteltek körében a halálozás.

A teljes populációban nyilván, még ez alatti, tudni kell, hogy mind Kína, mind az Olaszok mostanra csak azokat tesztelik, akiknek komolyabb tuneteik vannak.

Ezek tények, de úgyis le fog pontozni a sok koronavirus nem egy influenza, hanem maga az ördög, veszélyesebb, mint az Ebola kommentelő.


Forrás: [link]

2020. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!