Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti féltek attól hogy elkapjáto...

Ti féltek attól hogy elkapjátok a koronavirust?

Figyelt kérdés
Tudom sokan nem foglalkoznak vele valaki meg nagyon is bepánikol a dolg miatt.... Mit gondoltok erről?

2020. márc. 23. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Persze, hogy felek.


1. nem jo betegnek lenni

2. nem biztos, hogy enyhe lefolyasu lesz

3. ha meg is konnyen tul vagyok rajta, akkor meg mast megfertozhetek


Szoval igen es azt hiszem jogos a felemem.

2020. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen megértem. Nehez helyzet
2020. márc. 23. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Én az idős szülőm miatt félek-másik meghalt nemrégiben. Szülőmmel lakik a testvérem.

És szerintem nem fognak bírni a fenekükön maradni. Főleg testvérem felelőtlen ilyen szempontból. Eddig sem sokat törődött a dolgokkal.

Azt nem tudom mi lenne, ha én elkapnám. Ez érdekel a legkevésbé persze vigyázok, múlt hét szerdán voltam utoljára emberek között. Sétálni voltam kint, de kihalt területeken.

Ja és valószínű megszűnik a munkahelyem.

Múlt hét elején jobban szorongtam, most olyan semmilyen érzés.

Kitartás!

2020. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen igy van kitartást! Bizzunk a legjobbakban es hogy a szülőd is be tartja es a testvéred is! :)
2020. márc. 23. 13:28
 5/9 Hellmano ***** válasza:
Épp ezért kell mindent megtenni, azért, hogy mi se kapjuk el nehogy egy idősebb hozzátartozónk elkapja tőlünk és sokan ezt nem értették meg az elején most már kezdik kapizsgálni és még pár halál hír és ők is felfogják, majd hogy bizony ez nagyon komoly dolog és be kell tartania mindenkinek, amit csak tud saját erejéből.
2020. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Engem hidegen hagy. Pánikkal semmit nem lehet megoldani, másrészt amire lehetőségem van, azt megteszem a fertőzés elkerülése érdekében, de ha elkapom, elkapom. A lehetőségeim határát nem tudom átlépni, például nem tudok fotoszintetizálni, szóval marad a boltba vásárlás.
2020. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Apám és én is túl vagyunk egy daganatos megbetegedésen. Nekem a pajzsmirigyembe került. Kitudja milyen lefolyású lesz ha ne adj isten elkapjuk. Ügyelünk magunkra ahogy tudunk. Beteges a család,sajnos. De nem pánikolunk.
2020. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell pániknak nevezni, ha valaki jogosan tart attól, hogy a szerette vagy ő lehet beteg?
2020. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mármint ezt így en bloc kérdezem, mert sokan csak ebben a két végletben képesek gondolkodni, jaj ha bármennyire is elővigyázatos valaki, akkor az pánikol, hisztizik.
2020. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!