Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez furunkulus lehet az államon?

Ez furunkulus lehet az államon?

Figyelt kérdés
Ma reggel csak kicsit fájt az állam, azt hittem később ki jön egy pattanás, de nem jött. Helyette egy fél diónyi kemény, fájó dudor :( nincs közepe, nem nyomkodom, de eléggé fáj, forró. Most orvoshoz nem tudom, tudok-e egyáltalán fordulni ebbe a káoszban. Mivel tudom házilag kezelni? Sosem volt hasonló problémám, teljesen tanácstalan vagoyk.

2020. márc. 28. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
egy csecs
2020. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod házilag kezelni, max. kamillás borogatással, minden más készítmény vényköteles. Ne nyomkodd, kamillás borogatás és ha nő a mérete akkor sajnos bőrgyógyászat.
2020. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamo77db ***** válasza:
100%
Ne nyomkodd, biztosíts neki teljes nyugalmat. Tegyél rá párakötést, amit minden nap cserélj. Ha nem javul, sajnos orvoshoz kell fordulni vele.
2020. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Biztos nem egy csecs?
2020. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, borogatom és talán javul.

de lehet egy csecs :D !

2020. márc. 29. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!