Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha telepakolom most a garázsom...

Ha telepakolom most a garázsomat tartos kajával s lezárom, mennyi idő mulva mehetek le mindenféle védőfelszerelés nélkul?   Mennyi idő mulva garantált, hogy nem lesz már ott koronavirus?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 01:53
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
nálam 99 napig az történik hogy a lakásban levő fertőtlnitett késletet fogyasztom. az nem valoszinu hogy jobban megéhezem, mint addig
2020. márc. 31. 12:06
 32/35 Salx Narval ***** válasza:
Akkor tényleg felesleges bármit csinálnod vele 3 hónap rengeteg idő, ha szerencsénk lesz talán addigra a járvány is lecsengő ágban lesz.
2020. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
9 napot akartam irni. ugy tudom ennyi a max idő amig a virus létezhetszobahőmérékleten gazdatest nélkul. egyesek 11 napot irnak, de ha az a maxium az a 2 nap igazán nem számit már. a kérdés az lehetséges e több. ugy tudom még a 9 nap is nagyon tul van biztositva.
2020. márc. 31. 13:40
 34/35 Salx Narval ***** válasza:
Én is így halottam de szerintem még a kutatóink sem tudnak egybehangzóan választ adni, a sok-sok vizsgálat más-más kutatási eredményt hozott világszerte. Szerintem ma még garantáltan biztosat mondani a kérdésedre senki sem merne. Szóval minél később érintkezel az esetlegesen fertőzött árúval annál biztosabb, hogy nem lesz bajod. Én minden esetre maradok a fertőtlenítésnél és az egyéb óvintézkedések betartása mellett.
2020. ápr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Na megdöglöttél már?
2021. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!