Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha eddig egyfajta kulloncként...

Ha eddig egyfajta kulloncként mindig laptopot hasznántatok buszon, metron, villamoson, most ugyanugy használnátok, vagy felhagynátok ezzel a szokással s otthon hagynátok, esetleg zárt tasakban vinnétek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 09:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy érted hogy feltűnési viszketegségből?
2020. márc. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem, hanem mert napi 2 ora munka megvan igy utazás közben. csak ugye nem megszokott h valaki laptoppal az ölében ul a buszon.
2020. márc. 30. 09:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha távmunkában tudod végezni a munkádat akkor minek jársz be?
2020. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ez nem profitálo munka hanem vállalkozás előkészitése amiből még nincs pénz.
2020. márc. 30. 09:36
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ezen mi nem megszokott? megyeszékhelyen élek, a bp felé tartó járaton mindig legalább 1-2 ember laptopon dolgozik. kb 30 éve vannak hordozható számítógépek 2020ban ebben mi az érdekes
2020. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Budapesten nem megszokott itt mobilt nyomkod mindenki
2020. márc. 30. 09:59
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

XD oké... nagyon fontos hogy ez mekkora "kullonc"ség :D

Amúgy gondollom az összes többi személyes tárgyad is ugyanúgy használod... nem zárt tasakban tartod a telefonod meg a pénztárcád, amit ugyanúgy megfogsz. Max letörölném alkoholos kendővel de azt amúgy is szoktam.

2020. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem a kulloncség a kérdés. Mbilt nem használok, emailben kommunikálok. Mondom, hogy kullonc vagyok. Oké van egy 2400 Ft-os tesco mobilom, muuködik se sohase tudom hol van és ha ép nincs lemerulve s valaki aki nem ismer felhiv mert nem tudja h esélytelen, akkor mire megtalálnám melyik zsebemben csöng, leteszi. Mondom is mindenkinek, ha velem mobilon akar beszélni, akkor elötte kérjen emailben időpontot. A kölni amugy elég? Mert ugy tudom, csak 60% fölötti alkohol használ. Az mennyi? Mondjuk van ipari alkoholom, csak attol félek, ha azzal kenem be akkor azt látom majd hogy fustol.
2020. márc. 30. 12:06
 9/16 A kérdező kommentje:
Pénztárcám sincs csak szanaszéjjel a zsebeimben pénzek hogy a zsebes ne tudja egyben ellopni
2020. márc. 30. 12:06
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fenét érdekel.
2020. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!