Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COVID helyzetben a TESCO...

COVID helyzetben a TESCO online kiszállítás mikor teszi fel az új idősávokat? Fullra be van tellve 3 hétre.

Figyelt kérdés

Nem jövök rá melyik az az óra amikor frissítik egy nappal, és egyből rárabolnak a népek.


Random felszabadult pár időpont ehétre pl, de furcsa a rendszer.


Idősebb szülők számára akarok bevásárolni, de elég random az egész.


Vagy más kiszállítást tudtok Székesfehérvárra?



2020. ápr. 4. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem se sikerült szabad időpontot találni hetek óta, más meg nem nagyon van, Auchan nem szállít házhoz Fehérváron Spar-nál ugyanaz a helyzet, mint a Tesco-nál, sose találok szabad idősávot.
2020. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Miért, mire számítottál?

Ezt már az áruházak előre közölték (a 3 hetes idő intervallumot).

De miért nem mész el te vásárolni az idős szüleidnek?

Én járok a fehérvári Tesco-ba, nincs kifosztva.

Gondolom, ha kiszállítást kérsz, akkor nem csak a következő napra akarsz bevásárolni az idős szüleidnek.

Azért heti max. 2 órát tudj már rájuk szánni.


Persze egyszerűbb itt hisztizni, hogy miért nem kapok meg mindent azonnal, és miért nekem kell boltba menni.

2020. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2, Nagyon okos vagy, csak tévedsz.


A bevásárlás megoldott, alapélelmiszerekre... csak nem akarom terhelni az illetőt, mert magának és a gyerekeknek is bevásárol. Azt szeretném minimális időt töltsön az áruházban minden szir-szarral, mint macskakaja meg mustár stb.


Eddig 2x volt a TESCO kocsi, mindig 35ezer feletti áruval, hogy ezzel is támogassam őket én fizetem kártyával.


Viszont technikailag kiszámíthatatlan, és ha tudnám pontosan mikor vezetik fel az új üres idősávos napot, akkor azonnal foglalnék 2-3 hetente egy sávot.

2020. ápr. 4. 18:39
 4/12 A kérdező kommentje:

+ arra is kell gondolni, mi lesz ha esetleg megbetegszik az illető.


Bőven meg lehetne oldani 2-3 hetes nagy pakkokkal, távolról, ha kiszámítható lenne a rendszer.


...

Lehet írok rá egy alkalmazást ami figyeli az új idősávokat és egyből foglal egyet.

2020. ápr. 4. 18:41
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Figyu, kiscsibe!

A jelenlegi helyzetben nem generálni kell a problémákat, hanem megoldani!

Mindenki pont telibe szarja, hogy te mennyit fizettél eddíg havonta, vagy hetente, ez nem jogosít fel semmire.

Három verzió van.

Vagy meg várod a 3 hetet, és az idős szüleid éhen halnak.

Vagy megbízol valakit (hiszen neked nincs rá időd) a bevásárlásal.

Vagy bevásárolsz nekik (ennek még örülnének is).

Illetve negyedik verzió, hogy szólsz az önkormányzatnak, hogy nem tudják magukat ellátni, és akkor az önkormányzat kell hogy segítsen nekik.


De inkább írj egy új alkalmazást, azzal nagyon sokat segítesz nekik.


"Anyu, apu! Írtam egy új alkalmazást. Anyu, Apu, miért nem válaszolok?"

2020. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Illetve a másik kérdésem az volt, hogy tudtok-e esetleh egyéb nagyker házhozszállítót mint Budapesten. Ott 35K minimummal tudsz rendelni, viszont csak Bp.


Nyilván egyik kérdésre sem tudtál válaszolni, sőt általános iskolás értő olvasás hiányában a kérdést sem értetted meg... úgyhogy lehet lapozni.

2020. ápr. 4. 19:41
 7/12 A kérdező kommentje:
Illetve azt is leírtam hogy van nekik aki bevásárol, DE minimalizálni akarom a terhelését. Elég ha bedob gyorsan két tejet meg kenyeret. Ennél többel nem akarom mozgósítani, mert jó lenne ha nem kapná el a boltban.
2020. ápr. 4. 19:44
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Kár beléd az idő.

Oldd meg.

Más is ezt csinálja.

Nem generálja a problémákat, hanem megoldja.

De ha konkrétan egy üzlettel van gondod, akkor ne itt hisztizz, hanem az adott üzlettel vedd fel a kapcsolatot. Vagy a fogyasztóvédelemmel.

2020. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nekem is ugyanez a bajom, hetek óta vadaszom az időpontot de egyszerűen esélytelen....
2020. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:8


Tehát utoljára leírom, mert az értő olvasás nem megy:


Arra vagyok kíváncsi, mikor rakják ki az új napot, hátha akkor van esély fogadni idősávot - mint Neptunban, vizsga versenyjelentkezéskor.


Ugyanis az szolgáltatás jelenleg nem elérhető, csak ritkán, random időpontokban. NEM 3 hetente csak. Hanem semennyire.


Ha nem érted, akkor rakd fel az appot, aztán meglátod.

2020. ápr. 4. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!