Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha lecseng a vírus akkor...

Ha lecseng a vírus akkor utána is érdemes lesz maszkban járni ezentúl?

Figyelt kérdés
Ártani nem árt az egyszer biztos...
2020. ápr. 12. 21:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
0%

#51

Na, a te agyadat is jól átmosta az orvostársadalom.


Szóval, ha egy gyógyszerész kijelenti, hogy erősítsd az immunrendszered, ne pánikolj, akkor te ezt a nem tudom milyen végzettséggel és apró eszeddel megvétózod.

Oké, értem. Nincs több mondinavólom.


Pánikolj nyugodtan, vedd fel a maszkot, mert az biztos, hogy megvéd téged. 🙄😅

Tudom, semmi köze az erős immunrendszerhez. Sok helyen olvasni, sőt mondják is, hogy a beteg, gyenge immunrendszerrel rendelkezők a veszélyeztetettek. A fiatalok, akinek erős az immunrendszerrük őket ez a vírus nem teszi beteggé.


Inkább menj, és tanulj valami hasznosat. A pestisbe se halt ki az emberiség!

2020. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:

Ezt írtad:


"A kisfelfogasuak kedvéért arra célzok, hogy Európát mindig megpróbálják szétszakíthatatlan olyan dolgokkal aminek nincs is értelme. A korona olyan mint egy influenza. Akik eddig öregek meghaltak mindenkinek volt valamilyen betegsége, így influenza ÁN is meghaltak volna. Túl van reagálva."


Nem, nem olyan mint az influenza. Ez már százszor cáfolva lett tudományosan és orvosi adatokkal is. Hadd ne kezdjük újra....:/

2020. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
65 felett nem, de az alatt mondjuk egy 50 évesnél csak influenza szerb tünetek jelentkeznek amelyek max 1hetig vannak utána a beteg újra egészséges
2020. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
0%
Aki meghalt eddig, mert ugye ezért vagytok felhaborodva, most ez egy nagy titok, mindenkinek volt mellette egy súlyos alkesz volt...
2020. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:

#61, Mégis mit mondana Lenkei bakker...? hiszen az ő boltja megy most ezerrel. Pörög mint állat. Szarrá gazdagszik a járnányon a szarjaival, miközben ontja az áltudományos hazugságokat.


Nem az orvostársadalomra kell hallgatni, hanem a tudományra.


Lenkei pedig már rég letért erről az útról, miközben érdeke is fűződik hozzá hogy megvedd a túlárazott, túltolt motyóját

2020. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
100%

" Egy virust sem állítottak meg meg, mert meg mindig itt közöttünk, meg mindig fertőznek"

Te a Föld nevű bolygón élsz?

2020. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:

#63, Ez baromira nem igaz.


Lehet 10x akkora a tünetmentesek száma és 1000-ből 950 meg se érzi szinte, de akkor is rengetegen szorulnak kórházi ápolásra középkorúak is... aki meg otthon gyógyul azt is földbeveri több hétre. Már akinek az immunprofilja olyan, hogy genetikailag érzékenyebb a vírusra. Csak egy fiatal szervezet kibír egy 20 napos fekvést is. Egy idős már nem... minden eddigi másik országban ez volt.


Influenzának sokkal rövidebb a gyógyulási ideje, a lefutása gyorsabb. Még az idősek körében is minimális a halálozás és a kórházi kezeltek száma.


...

Komolyan nem értem miért lenne itt más. Ha tényleg ápoló vagy, akkor sajnállak.

2020. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
0%
Én sajnálom szegény anyádat, hogy ilyen eszetlen kölyke van. Nekem a nagybátjám Angliában él és az egyeszsegugy nagy0. Koronás volt 62 éves és 1 hét alatt meggyógyult. Igaz rohadt rossz volt, de nem lehetetlen. Nézd meg az eddig elhunytak át, hogy milyen betegségekben szenvedtek.
2020. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
Fogadjunk nem neked mondtak hogy holnap bőrönd el gyere a munkába mert ha kell 2 hétre bezárnak egy korhazba...
2020. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!