Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Agyhártyagyulladásban milyen...

Agyhártyagyulladásban milyen gyorsan lehet meghalni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ mikor fedezik fel és mi okozza.
2020. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Igen, az észlelés ideje is számít, de a koronavírusban lehet leghamarabb meghalni (ahogy annak idején a sertésinfluenzában lehetett). Mindent elhiszek, amit a politikusok mondanak, és ami a tévében, iskolában hallható, úgy gondolom, hogy az én fegyelmezett hozzáállásomnak köszönhető, hogy egyelőre jól vagyok.


Egyelőre az a nagy szerencsénk -és sok embernek-, hogy a világban a hatalmi körök őszinték, és emberbarátiak, megszűnt az olajipar hazugsága és az általuk történő kizsákmányolás, megszűnt a világban alapvetően az éhínség és ivóvízprobléma, hála a védőoltásoknak!


Én legalábbis úgy hiszem. A hitem visz előre, bár a természetgyógyászatot gondolkodás nélkül nem tartom eredményesnek, mivel úgy ítélem meg a dolgokat, hogy alig ismerem. Ellenben a hitem kisegít engem és másoknak is jót teszek evvel, úgy vélem.


Ezért hiszek a politikusoknak is -beleértve Mo-ot, Amerikát, Közel-keletet is és általában a politikának is hiszek-, az akadémikus orvosoknak is hiszek maradéktalanul, mivel rendszeresen átgondolják, hogy vajon igazat tanítanak-e számukra az orvosi egyetemeken alapjában, és hiszek a kereszténységben, bár mindenki saját vallását tiszteletben tartom.


Tehát hadd mondjam el szerény véleményem gyanánt: kitartást kívánok nektek, emberek, ebben a hallatlanul nagy vészben, ahol a statisztikákat elég, ha megnézitek, épp úgy hihettek azoknak, ahogyan én is hiszek! A hit teszi az embert emberré, és az optimizmus, úgy vélekedem.


Az éhezésre is, ivóvíz ellátásra is már évtizedek óta különösen nagy figyelmet fordítottak a politikusok világszerte, sőt, Bill Gates is az éhezést enyhítette és nem másra költött hatalmas vagyonokat. Vigyáznak az egészségünkre az akadémikus orvosok, akik precízen mindent megtanultak az orvosi egyetemeken.


Hála és köszönet minden akadémikus orvosnak szintén, egytől egyig! És az eg.ügyi dolgozóknak, kiemelt tekintettek a védőnőkre, valamint a sugárterápiát és kemoterápiát eszközlő orvosokra!


Jelenleg pedig leginkább hála azért, hogy önzetlenül annak a rengeteg és olcsóm, koronavírus elleni vakcina őrző-védő oltásnak (nem tudom mi a pontos neve, elnézést) a kidolgozásán fáradozik annyi sok laboratóriumi szakember, lelkiismeretesen!


Bár régebben léteztek úgynevezett tartósítószerek a bolti élelmiszerben, és létezett levegőszennyezés is, de a politikusoknak hála ez is megszűnt, mára a legtöbben boldogságban élnénk, ha nem volna ez a nagy járvány.


Úgyhogy szót fogadok a politikusoknak. Az ismerősöm gyermeke sem kapott véletlenül ötöst a suliban, sajnálhatja is, hogy átmenetileg nincs iskolába járás... De kitartást emberek, legyünk pozitívak! Ha imádkozunk és továbbra is hiszünk a politikusoknak, az továbbra is segít minket, ezért kell félnünk, na de az optimista remény érdekében kell félnünk, mert jobb félni, mint megijedni! Moss gyakran szappannal kezet és hordj maszkot (ne rabold ki a bankot, a bank se teszi az emberekkel - elnézést de ezt nem viccből írom!) Így elkerülhetünk egy újabb kilenc tizenegyet is akár. A másfél métert egymást között feltétlen tartsuk be, barátaim, nehogy elidegenedjünk egymástól még jobban, butaságból! Tudatában vagyok, hogy kevesen buták és így kevesen vannak, akik nem tartják be a szükséges óvintézkedéseket, de azért nem árt, ha bátorítjuk és figyelmeztetjük egymást.


Én szeretem az embereket, de... én szeretem. Ezért vigyázzunk egymásra! Köszönöm és hála! És ne higgyetek a tapasztalaton és gyakorlaton alapuló új medica / biologika tanulmányainak, nem kell ismerni alap szinte se azt, amit bírálsz, ha az ellenkezik a politikusok meglátásaival.


David Icke meg felelősebben végiggondolhatná, miket állít. Szerinte nincs is vírus. Nem szeretnék csúnyán fogalmazni, de javaslom, ne is gondolkodjatok a szavain, inkább a nyájvédettség -ahogy szakemberek fogalmazna- segíthet minket, fogjunk tehát össze és tartsuk be a másfél métert egymás között továbbra is! Köszönöm!

2020. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
NAGYON NAGY KIRÁLY VAGY 18:15
2020. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Köszönöm, előző, a kedves hozzászólást, de nincs elég önbizalmam, ezért félek is nagyon a vírustól.


Nem volt még agyhártya gyulladásom, együttérzésem azokkal, akiknek volt/van, és jobbulást!


Én mindent elhiszek a politikusok által jóváhagyott intézkedések közül, és mindig hiszen gondolkodás nélkül az akadémikus orvoslásnak, mint a többség, idézem is a wikipédiát


az agyhártya gyulladásról:


[link]


"Az agyhártyagyulladás leggyakoribb okozói (a parazitákat is ideszámítva) mikroorganizmusok, amik a vérkeringés útján kerülnek az agy-gerincvelői folyadékba.[9] A leggyakoribb kórokozó egy viszonylag veszélytelen vírus, az általa okozott agyhártyagyulladás általában néhány napon belül elmúlik. A második leggyakrabban észlelt esetek csoportja bakteriális eredetű. Ez igen veszélyes, sokszor halállal is jár."


Bár eddig jól vagyok agyhártya szempontjából és covid-19 szempontjából is, mert szót fogadtam a politikusoknak! Tedd te is ezt! Bár mondani se kell. Jó egészséget neked és mindenkinek! Aki megbetegedett, biztos hogy mindenki a koronavírustól -mi mástól?-, nekik pedig jobbulást kívánok, tesztelettel reálisan! Fegyelem! És minden jó lesz. A rendőrök segítenek nekünk ebben is.


Egyébként a másik szerencsém (meg is érdemlem), hogy


a szólásszabadságra hivatkozva


írtam már valamelyik oldalon hozzászólást és

nem törölték, meghagyták! Hála a moderációnak, persze mindegyiknek, itt is, ott is! (Majd' elfelejtettem megvenni a téglákat, a melléképületemet folytatni kéne, így is itthon vagyok a járványhelyzet miatt, ja és statisztika vizsgára is készülni... Apropó és azt hiszem, gy-vel, vagy ty-vel kezdődik annak az oldalnak a neve, és talán ".hu"-ra véződött, mivel inkább csak magyarul tudok, angolul csak keveset, rég volt már, a madárinfluenza idején, ahol azon az oldalon szintén meglepve tapasztaltam, hogy a szólás szabadság nevében meghagyták hozzászólásom.)


Szóval szerencsére olyankor is olvasható a hozzászólásom, amikor szintén a többség véleményével értek egyet, ámde idézem a szólás szabadságnak a POLITIKUSOK ÁLTAL jóváhagyott TÖRVÉNYcikkelyeit:


[link]


Köszönöm a megértést mindenhol, kiemelten az akadémikus orvoslásnak és a honlapok fáradhatatlan dolgozóinak! Komolyan!


A rendőrséget pedig gondolatban továbbra is biztatom a politikusok szavainak betartására, a kilakoltatások ráérnek, ahogy nagyszerű politikusaink határoztak! Köszönet minden rendőri dolgozónak szintén!


Én, mint a legtöbben, betartom a vírushelyzet okozta pánikot, vagy .... elnézést ha a véleményemet nem tudtam elég precízen megfogalmazni, de azon vagyok. Nem vagyok a szavak embere, de véleményem nekem is lehet és egyet értek a többséggel, lévén nyárspolgár vagyok és betű szerint betartok mindent, ld. szólásszabadságról szóló törvénycikkelyek:


_ "Polgári és Politikai Jogok Nemzetközi Egyezségokmánya :


1. Nézetei miatt senki sem zaklatható.


2. Mindenkinek joga van a szabad véleménynyilvánításra; ez a jog magában foglalja mindenfajta adat és gondolat határokra való tekintet nélküli - szóban, írásban, nyomtatásban, művészi formában vagy bármilyen más tetszése szerinti módon történő - keresésének, megismerésének és terjesztésének a szabadságát is."


[link]


" _Magyarország Alaptörvénye

IX. cikk


(1) Mindenkinek joga van a véleménynyilvánítás szabadságához.


(2) Magyarország elismeri és védi a sajtó szabadságát és sokszínűségét, biztosítja a demokratikus közvélemény kialakulásához szükséges szabad tájékoztatás feltételeit."


"X. cikk


(1) Magyarország biztosítja a tudományos kutatás és művészeti alkotás szabadságát, továbbá – a lehető legmagasabb szintű tudás megszerzése érdekében – a tanulás, valamint törvényben meghatározott keretek között a tanítás szabadságát."


[link]



"Emberi Jogok Európai Egyezménye

(1993. évi XXXI. törvény az emberi jogok és az alapvető szabadságok védelméről szóló, Rómában, 1950. november 4-én kelt Egyezmény és az ahhoz tartozó nyolc kiegészítő jegyzőkönyv kihirdetéséről)


10. Cikk - Véleménynyilvánítás szabadsága


1. Mindenkinek joga van a véleménynyilvánítás szabadságához. Ez a jog magában foglalja a véleményalkotás szabadságát és az információk, eszmék megismerésének és közlésének szabadságát országhatárokra tekintet nélkül és anélkül, hogy ebbe hatósági szerv beavatkozhasson. Ez a Cikk nem akadályozza, hogy az államok a rádió-, televízió- vagy mozgókép vállalatok működését engedélyezéshez kössék."


[link]


"Az a politikai közösség kezeli egyenlő méltóságú emberként tagjait, aki a szólás jogát egyenlő módon, a vélemények tartalmára tekintet nélkül biztosítja."


EDDIG A TÖRVÉNY idézete.


És mivel velem szemben mindenki betartotta a szólásszabadság jogának engedélyezését, ezért sosincs okom fordulni bíróságra.


Sőt, a kapcsolataimat se veszem igénybe, felesleges, mert az unokatesóm még csak nyolc éves (szintjén van, én biztos nem, mert olyan vagyok, mint a többség). Becsületes nyárspolgár vagyok.


A rendszerváltás meghozta gyümölcsét, szabadon véleményt lehet formálni. A rendszerváltás előtt boszorkányüldöző szocializmust középkora volt, mára ennek hűlt helye. Ahogy polgárok megfigyeltetése se létezik már a technika fejlődése által, állítólag Edward Snowden szerint. Bár lehet, hogy rosszul értelmezem az ő szavait, még nem tanulmányoztam eléggé:


[link]


(Ne haragudj, kedves előző, de eltűnök 5 percre, mert statisztikából dolgozatot írok tanfolyamon távoktatásban, erre kell még egy nyúlfarknyit tanulnom, mostanában tanította a tanárom, hogyan lehet reálisan manipulálni a statisztikát, így fel leszek vértezve arra, hogy felismerjem, hogy csak a politikusok által jóváhagyottak a reálisak, mindenki másé manipulált.)


Az agyhártya gyulladásra visszatérve: több ismerősöm sikeresen meggyógyult belőle, legalábbis úgy hitték, agyhártya gyulladásuk van, és hogy a gyógyszer segít mint tünetkezelő vegyi anyag.


Örülök, hogy mind felépültek az agyhártya gyulladásból, a te ismerősödnek is jobbulást kívánok, kedves kérdező! Vagy ha téged diagnosztizáltak, félre, téve a formaságokat, őszintén neked is jobbulást! Elnézést, ha elgépeltem valahol, remélem nem voltam félreérthető.


Hála szeretet és gyógyulás mindenkinek!

2020. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ou te fiu...
2020. ápr. 15. 00:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az AE2 receptoraim érzékelik, hogy zavar van az erőben.


Atyhártyagyukkadásba úgy lehet leggyorsabban elhalálozni, ha elüt a hetes busz, mikor kijössz a rendelőből



Ellenben a koronavájrusssz!


Amikor beérzékel a receptorod, kész, elhalnak a sejtek..



Saját köpetedben fulladsz meg...



Láttuk mi történt olaszországban...


Magyarországon 100x annyi halott lesz, mert a magyar ostoba, felelőtlen...



Nem tudjuk mi lesz...



Ez a legijesztőbb...



Ijesztő...



Receptor...

2020. ápr. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!