Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nyitnak ki most még a...

Miért nyitnak ki most még a kis üzletek? Fb-on olvasom hogy nyit az autógyár, a műkörmös, a konditerem, a fodrász, nem lesz ennek jó vége.

Figyelt kérdés
Oké hogy meg kell élni valamiből, meg ha a konkurencia kinyitott, hát nehogymá én nem, na de mi változott hogy már nem vigyáznak, szerintem nem felelősen gondolkodnak.
2020. ápr. 16. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Talán meg akarnak élni. Miért ne lenne jó vége?
2020. ápr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Ezt én sem értem, hirtelen mindenki bezárt, majd most amikor a tetőzés felé haladunk mindenki kinyit. Hát jól megszívjuk majd!
2020. ápr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert ennyi tartalék volt, ezért volt rossz ötlet hogy senki nem kommunikálta meddig tart a kijárási korlátozás.Ha azt mondják minimum 3 hónap akkor nem biztos, hogy az elején, amikor kevés a fertőzött akkor zár be mindenki. Egyébként ha az Audi és a Mercedes újraindul akkor nem nagyon van olyan munkáltató aki inkább a tartalékból akarja kihúzni. És tényleg rossz ötletnek tűnik, hiszen most tartunk a tetőzés felé.
2020. ápr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még most sem, de az elején pláne nem tudhatta senki meddig tart ez az egész. Sajnálom akiknek nincsenek tartalékai, ugyanakkor most mindenki az egészségével, adott esetben az életével játszik.
2020. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Senki nem kívánja hogy tönkremenjenek a cégek, vállalkozók, de a dolgozókat akiket elküldtek azoknak is tartalékokból kell megélniük.

Mint a dolgozókra, a kis cégekre is vonatkozik egyöntetűen hogy felelősen gondolkodjunk, ez csak eddig tartott? Nagy büszkeséggel írták ki hogy hogy vigyáznak embertársaikra amikor becsuktak, most már nem annyira. Szomorú.

2020. ápr. 16. 09:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Hol nyitnak ki ezek? Mert nálunk be sem csuktak. Csak maximum 15 óráig lehettek nyitva.
2020. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen nyilvánvaló volt, hogy ekkora ökörségből csak ez sülhet ki. Semmit nem kellett volna bezárni, csak a tömegrendezvények betiltani, meg az öregeket elzárni. Helyette 10-es esetszámnál mindenkit jól megszívattak, aztán 1500-nál újranyitnak.
2020. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

Semmit ilyesmit nem szabadna kinyitni még nagyon hosszú ideig..

Nem igaz, hogy az emberek nem bírják ki otthon..

2020. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az autógyárakat megértem, és megfelelő biztonsági feltételek mellett maximálisan támogatom. Azért az egy kicsit komolyabb és a gazdaság szempontjából fontosabb szegmens, mint mondjuk a műkörmös.
2020. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
63%
8as kibírják otthon csak maximum éhen halnak,ezt azért ésszel fel lehet érni.
2020. ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!