Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha lemegy a vírus is lehet...

Ha lemegy a vírus is lehet majd maszkban mászkálni vagy kinézik majd az embert? Én kifejezetten szeretem hordani az ffp2-es maszkjaimat.

Figyelt kérdés
Bár a kevésbé értelmiségiek még most vírus alatt is megszólják aki maszkban van.
2020. ápr. 23. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megosztó a maszkviselés pro/kontra érvei miatt, hogy mit is kellene csinálni, ezért ilyenek az emberek. De azt biztosra veszem, hogy majd a fullasztó 40 fokban nem fogod dívatolásból sem hordani, hacsak nem vagy mazochista.
2020. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezután a járvány után rászokhatnának az emberek, hogy ha elkaptak valamit, akkor takarják el a szájukat, orrukat, hogy ne köhögjék, taknyolják össze a többi embert, ha muszáj kimozdulniuk valamiért.
2020. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne maszkban mászkálni utána is? Max azt hiszik, valami légzőszervi megbetegedésed van, gégerákod van vagy akármi.
2020. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha már nem lesz egészségügyi oka annak, hogy viseld, egy bankban például biztosan rád szólnak majd, hogy vedd le. Ott biztonsági kockázatot jelentesz, ha nem látható, nem azonosítható az arcod (a kamera felvételen).
2020. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát pont az. A kisebbség most is beszól vagyis volt már rá példa.

Mondjuk ha más nem vonaton boltokban azért ezután se jöhet rosszul. Bár a természetbe lehet tényleg túlzás lenne.

2020. ápr. 23. 15:45
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Mivel teljesen felesleges, így joggal néznek i.diótanak, de te tudod
2020. ápr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Nyugodtan hordhatod, éjjel is akár az ágyban. Ettől leszel értelmiségi, nem a tanulástól.
2020. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben akkor hordanám mikor épp épp megbetegszel. Ott tudsz “segíteni” azzal, hogy nem köhögsz a tenyeredbe, majd fogdosod végig a hármasmetrót, hiszen ott van rajtad a maszk. Ázsiában ez egy normális szokás, nem akarja megbetegíteni a többieket, sajnos ez nekem régen is nagyon hiányzott itthon. Bár gondolom, itt pont nem te teregeted szét nyálcseppjeid a közlekedési eszközökön, hanem pont azok akik most a maszkok miatt is beszólnak...
2020. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes véleményeket. Mondjuk igen belegondolva tényleg jobb ok nélkül nem hordani.


Viszont pl. a bécsi vonatokon már korábban is láttam sok kínait akik valamilyen maszkban voltak.

2020. ápr. 23. 16:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Kínában inkább a szmog miatt terjedt el, mert ők télen-nyáron hordják a szabadban a nagyvárosokban. De nálunk nem, ahogy a betegek sem hordták eddig sem influenzaszezonban, egy világjárvány kellett hozzá, hogy elkezdődjön a dolog.
2020. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!