Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hova mehetek éjféltől maszk...

Hova mehetek éjféltől maszk nélkül és hova nem?

Figyelt kérdés

Valaki fel tudna világosítani erről? Egyesek ezt mondják, mások meg azt. Én nagyon maszk ellenes vagyok szóval ahol nem muszáj ott nem venném fel, de olyat is hallottam valakitől, hogy vezetés közben is kell a maszk és ha a sünök kiszúrják ennek hiányát szélvédőn keresztül akkor rendszám alapján megy a csekk. Azért én ezt kétlem.

Valaki tud erről valami konkrétat?



2020. máj. 3. 17:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rossz kategória
2020. máj. 3. 17:47
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Maradj otthon !
2020. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Nem lehet, asszony már 6-kor zavar vásárolni :(
2020. máj. 3. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehetnek eltérő rendelkezések, az önkormányzat honlapját nézd meg.
2020. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Május 4-től nincs engedély külön önkormányzati rendeletekre.

" Maszk


Mindenki köteles üzletben történő vásárlás és tömegközlekedési eszközökön való tartózkodás során a szájat és az orrot eltakaró eszközt (például orvosi maszk, sál, kendő) viselni. "

2020. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 És ez a benzinkutakra is vonatkozik?

Tehát addig is fel kell venni, míg csak behajintom a pénzt? Néhány másodperc.

2020. máj. 3. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Vicc, hogy a társasházak közös használatú helyein, főleg a liftben továbbra sem kell.


Saját tulajdonú szgk-ban tényleg értelmetlenség.

2020. máj. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amíg behajintod a pénzt felveszed a bankrabló-maszkodat. Fogsz egy fekete kendőt és magadra kötöd mint a vadnyugaton. Az lesz a szép, hogyha megkérik mikor belépsz vedd le egy kicsit a kamera miatt. :)))
2020. máj. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!