Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a legjobb gyógymód a...

Mi a legjobb gyógymód a herpeszre?(ajak herpesz)

Figyelt kérdés
Igazság szerint van meg egy kicsi kremem de hazilag hallottam mar hogy ha svedcseppel borogatod es arra teszel sot hamarabb elmulik meg ha jegkockaval borogatod ez igaz? Valaki probalta mar? Es ha igen mi a tapasztalotok?igazabol meg nem holyagosodott be ez pentekre eltud mulni?ha ezt hasznalom mindennap? Mert a baratom jon penteken

2020. máj. 19. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

vágj félbe egy citromot, tegyél rá cukrot, sót és el fog múlni.

(Tapasztalatból mondom...Nekem bevált)

2020. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a teafaolaj vált be. Rettentően mart, de 4 nap alatt szinte el is tűnt, mással legalább egy hétig szenvedek tőle.
2020. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Félbe vágott fokhagyma is használ.
2020. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A teafaolaj is jó.Ami még jó az a citromfű.A főzetét idd+borogasd vele a herpeszt.
2020. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fülpuci belemártva 20%-os ecetbe. Nyomkodd rá csak a sebre,ki fogja marni fehérre,de kb. 1 óra múlva eltűnik. Nem túl kellemes,de pl nekem csak ez használ! Napi 3x.
2020. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat

Az lenne meg a kerdesem ha mar egy kicsi seb lett rajta es mar kevesbe duzzadt akkor esely van arra hogy elmulik?

2020. máj. 20. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!