Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet tenni, ha az orvos...

Kisgöncöl kérdése:

Mit lehet tenni, ha az orvos nem ír fel gyógyszert?

Figyelt kérdés

Vermox tabletta kellene bélféreg ellen, viszont azért nem írja fel az orvos, mert idén már egyszer kellett szednem.


15 éve minden évben kell szednem, mert minden évben 2-3x megfertőződök.


Így mégis hogy fog elmúlni?

Vagy mit lehet tenni ilyen esetben?



2020. máj. 26. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a viharban sikerül ennyiszer bélférget kapnod?
2020. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Inkább tegyél ellene, hogy ne kapd el újra. Vagy fertőtlenítsd ki a teljes lakást. Hypo, a falakat meszeld le. Vagy add el a lakásod, vegyél egyet máshol. Cseréld le az összes ruhádat, ágyneműdet, matracot. Bár ez nem olcsó mulatság.
2020. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azt olvastam hogy sok fokhagymát eszel az hatásos ellene, de fogalmam sincs, mert még nem voltam benne.

Tényleg a kiváltó okot kéne megszüntetni, állataid vannak? Vagy hogy fertőződhetsz meg újra és újra?

2020. máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe kapod l ennyiszer? Meg egy állat se képes rá a disznotanya mellett
2020. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Szüleimmel élek és a macskát mindig beengedik a házba, az ágyban alszanak meg ilyenek, amint észreveszem, kiteszem őket és olyankor mindent kimosok, amin a macska feküdt, de ha nem vagyok otthon, ez ugyanúgy megtörténik, ha nem látom.

Hiába szólok nekik, tudják, hogy mindig elkapom tőlük, de nem foglalkoznak vele.

2020. máj. 30. 14:05
 6/19 anonim ***** válasza:
akkor a macskát féreghajtózd
2020. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Macskákkal élek, soha ilyen problémám nem volt, pedig ágyban alszanak; feltételezem neked sincs, csak ráparázol.

A macskákat megelőző jelleggel is 3 havonta kezelni kell!

2020. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én 28 éve macskával élek, puszilgatom őket etc, de sosem kaptam el. a macskákat kell fél-1 évente féregírtózni
2020. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mindenki szervezete máshogy reagál ezekre a dolgokra.
2020. máj. 31. 21:06
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem éppen, de áltasd csak magad ;)
2020. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!