Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha rendszeresen szurkálom az...

Ha rendszeresen szurkálom az ujbegyemet, nagyobb veszélyben vagyok a sparban vásárláskor a virus miatt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Minek szurkálod? Én inkább a járműveken aggódnék.
2020. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Vércukormérés. Nem is az számít hol, hanem az, hogy növeli e a veszélyt vagy érdemes e elgondolkozni egy időre a mérések felfüggesztésén, esetleg ritkításán.
2020. jún. 20. 11:30
 3/17 anonim ***** válasza:

Gondolom cukrot mér.


Nagyon picik ezek a sebek, hamar lezárulnak. Nem hiszem, hogy hatalmas veszélyt jelentene vagy nagyobb problémát okozna, mint bármilyen karcolás. Max helyi gyulladás, de az otthon is kialakulhat..

2020. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 DyttaDetty válasza:
Fertőtleníteni kell a kezedet és az eszközöket, akkor nincs probléma, de gondolom ezt alapból is végzed.
2020. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#2-es Ha valóban cukorbeteg lennél, akkor ez nem kérdés, mérni kell. Eddig is fertőtlentettél, lehet gumikesztyűt is viselni.
2020. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem csak cukorbetegség esetén kell mérni. Méréskor fertőtlenítem, ez oké, az érdekel a sebek utána meddig fogadhatják be a vírust. Kis helyi gyulladás nem érdekel abból a szempontból, hogy az a veszély vírus nélkül is megvan, tehát nem új kérdés. Oké hogy lehet gumikesztyűt viselni, a kérdés az, hogy kell e?
2020. jún. 20. 11:47
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

#6:

Érdekesek az emberek. A vírus nem tűnt el, virgoncul fertőz világszerte, ellenszeréül védőoltás nincs .... és sokak kérdése : kell-e?

Nem, nem kell gumikesztyűt viselned, ha bemész vásárolni a Spar-ba, helyette fölvehetsz egyszer használatos fóliakesztyűt.

De ha növelni támadna kedved az átfertőzöttek arányát, ne vegyél föl semmilyen kesztyűt, majd a boltból kijőve azonnal nyalogasd meg a megszúrt ujjadat, hogy megakadályozd a vírus sebbe kerülését.

2020. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ment a jól megérdemelt negatív
2020. jún. 20. 12:54
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem. A vírus miatt nem vagy veszélyben egyáltalán.
2020. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
tudom, nincs virus
2020. jún. 20. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!