Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért zavarja az exfeleségemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az exfeleségemet, hogy prostituáltak szolgáltatásait is igénybe veszem néha? Neki már nem mindegy?

Figyelt kérdés

3 éve váltunk el és többször is szóba hozta, hogy azóta sincs senkim. Nem akarja elfogadni, hogy nem szeretnék párkapcsolatot kialakítani. Nekem Ő volt a tökéletes, mással nem szeretnék együtt élni. Nem járkálok utána, nem hívogatom, meg ilyenek, általában Ő szokott betalálni, hogy átugrik kitakarítani, mosni (nem élek mocsokban), főzni stb.

Szóvá tette már, hogy nem örül az alkalmi, egyéjszakás kalandjaimnak, de nemrég pont akkor toppant be amikor az aktuális (ordított róla, hogy profi) épp indulni készült. Előszőr olyan cirkuszt csinált, mintha még mindig házasok lennénk, amit nem igazán értettem, utána sírva fakadt, amit már végképp nem tudtam hova tenni.

Hozzátenném még, hogy amíg együtt voltunk, sose csaltam meg.

Annak idején Ő ment el, mert ''már nem bírta a zűrös ügyeimet''...


2011. máj. 30. 12:45
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelműen féltékeny. Rosszul esik neki, h utána más nőre is ránézel. Aki ráaádul mondjuk ki szépen magyarul k.rva.

Vagy nem tudom, de ez tűnik a legvalószínűbbnek. Nem is értem, h válás után miért törődik még veled ennyire.

2011. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
93%
Milyen "zűrös ügyeidet" nem bírta?
2011. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
3%
.
2011. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nincs az a nő akinek nem esne rosszul, hogy egy ember akit valaha szeretett prostituáltakkal bajlódik. Amúgy meg rólad is megvan a véleményem, ha nem kapsz magadnak normális nőt, és fizetned kell a szexért. Szánalmas
2011. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
97%
Vagy még mindig szeret (nem mint férfit, hanem mint embert).. Nyilván nm lehetsz tul jó passzban, ha k*rvákhoz jársz...ha az én volt barátom csinálná ezt, én is aggódnék érte..
2011. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem aggódik érted, mert szeret, mint barátot, attól még, hogy már nem a feleséged, fontos vagy neki. Pont ezért szeretné látni, hogy boldog vagy. Talán lelkiismeretfurdalása is van amiatt, hogy te azért nem akarsz már kapcsolatot, mert ő elhagyott, akkor is, ha jó oka volt rá.
2011. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
44%
12:53 Jobb lenne ha szórakozna a nőkkel, csak szexre kellene nekik aztán kidobná őket? te vagy a szánalmas
2011. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is gáz, hogy k..rvázol.

Miért nem akarsz normális kapcsolatot?

Biztos, hogy a volt feleséged is így gondolja.

2011. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Na nem kell komolyabb ''zűrökre'' gondolni, csak focimeccsek, pár verekedés stb.

Valahol le kell engedni a gőzt...

2011. máj. 30. 13:01
 10/45 anonim ***** válasza:
29%

"Jobb lenne ha szórakozna a nőkkel, csak szexre kellene nekik aztán kidobná őket?"


Igen, határozottan jobb lenne. Az legalább tiszta ügy.

2011. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!