Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem lesz második koronavírus...

Nem lesz második koronavírus hullám Magyarországon?

Figyelt kérdés

Most meg azt hangoztatták, hogy nem lesz második hullám, de mindig lesznek betegek néhány évig. Ott ahol második hullám van, ott lesz harmadik, negyedik meg tizedik is.


Mi hát az igazság?


Ha itthon tényleg lenne egy második hullám, megismétlődne ami most volt, akkor azt Magyarország nem birná ki. Lehet direkt nem is lesz.


Nem tudom, nem értek ehhez.



2020. jún. 24. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Majd jönnek Cecíliáék megint naponta, és szépen elmagyarázzák újra.
2020. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Felesleges ezen stresszelni. Be kell tartani a szabályokat (mondjuk nekem introvertáltként a social distancing inkább áldás) és ennyi, mást nem tehetünk, a stresszelés értelmetlen. Hetekig riogatták a népet, hogy juuuj, majd jön a tömeges megbetegedések ideje, majd jön, majd jön, aztán hála Istennek, nem jött, ellenben számtalan családtagom és ismerősöm konkrétan belebetegedett ebbe az undorító riogatásba (eleinte még én is aggódtam, aztán eljutottam egy pontra, hogy na akkor ignorálom a témát). Az 589 ember többsége sem pusztán a koronától halt meg, legfeljebb a koronával is, ami azért lényeges különbség (persze, hogy kár értük, aki akarja, az megérti, hogy mit akartam ezzel kifejezni). Normális ember amúgy is ad a higiéniára, a maszkot tömegközlekedésen és zárt térben ki lehet bírni, az értelmetlen riogatást viszont le kell sz.rni.
2020. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fos az egész. Tüntessetek
2020. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
40 000 ember halt meg 2015 ben MAGYARORSZÁGON influenzába a 90 000 es születés mellé.... korona meg 600 foszomba azzal is
2020. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!