Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak nekem hihetetlen, hogy...

Csak nekem hihetetlen, hogy minden környező országban nő a koronavírusos beteg száma csak nálunk nem?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 19:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%

Ne aggódj!


Amint a sok idióta hazánkfia kimegy nyaralgatni külföldre, majd hazajön, lehet még itthon is változni fog a statisztika....

2020. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
71%
Itthon ún. rend van. Minden csak Viktor király akaratából történik, a koronavírusos betegek száma is akkor fog növekedni, ha azt ő kormányrendeletben vagy törvényben meghatározza.
2020. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek
2020. jún. 29. 20:42
 4/39 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem Magyarországot épp időben zárták le és megtették a megfelelő intézkedéseket.

Én Németországban élek. Itt sem idősáv sem semmi nem volt. Kötelező maszk viselet és kb. ennyi.

Nagy megszorításokról és kontakt tiltásokról volt szó. Április elején elmentünk sétálni a párommal, a rendőrséggel szemben 10-12 húszon éves bandázott, focizott stb. Nem igazán láttam, hogy betartatnák a dolgokat. Munkahelyeken is csak maszkviselet kötelező, néhol rövidített időben. Az én munkahelyemen 800 főből 15en voltak eddig fertőzőttek. Volt egy pár, ahol a nő elkapta a vírust, a férje pedig nem. Egy háztartás, egy ágyban alvás, kontakt, de mégsem kapta el...

2020. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Érdekes ez az egész. Én is hallottam több ilyen esetről. De már nálunk sem tartja ne senki a szabalyokat. A többség még felveszi a járművön meg a boltban a maszkot de nalról napra kevesebben és még.kevesebben használják úgy hogy értelme is legyen. Pl nem lehúzva az orrukról meg olyan lazán hordva hogy kb egy szemdvics is beférne még alá.
2020. jún. 30. 11:20
 6/39 anonim ***** válasza:
44%
Ez politikai kérdés, nem egészségügyi. Az egész egy nagy átverés, még nem vetted észre? Kimutatták, hogy már egy éve jelen volt a vírus, mégsem haltunk meg mind szájkosárviselés és egyéb korlátozások nélkül sem.
2020. júl. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nézd itt lehet hogy nem de new yorkban pl igen. Ott él egy rokonom és tényleg durva a helyzet. Egyebként a maszk viselése nem hülyeség influenza szezonban sem. Pl én 30 évesen infuenzától kerültem életveszélyes allapotba és maradandó egészségi problémam lett belőle. Pedig sportoltam egeszségesen éltem semmi bajom nem volt. Senkinek nem kívánom ugyan ezt. És barki így járhat szerencse kérdése.
2020. júl. 1. 08:08
 8/39 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk is elkezdett növekedni a naponta igazolt fertőzésszám. Az aktív esetek száma is most már stagnál, pedig eddig elég rendületlenül csökkent.


[link]

2020. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
27%

"Az egész egy nagy átverés, még nem vetted észre? Kimutatták, hogy már egy éve jelen volt a vírus"


Ha most arra gondolsz, hogy egy 1 éves barcelonai szennyvízmintában kimutatták a vírust, akkor közlöm: kiderült, hogy félreértés történt.

2020. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Gáz ez az egész úgy ahogy van és bosszantó, hogy ennyi álhír terjeng. Olvasóként nem lehet tudni mi az igazság. Olyat is hallottam egy ismerőstől, higy kórhazban dolgozó rokona mesélte nem szabad csak minden 3. pozitív tesztet lejenteniük. Ki tudja igaz e ez is? Bálint György fertőzöttsége is több mint furcsa. 2 teszt negatív a 3. Pozitív aztán meghal. Felesége karanténban.
2020. júl. 1. 10:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!