Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Férjemmel mindketten hordozunk...

Férjemmel mindketten hordozunk rizikó faktort,ferjem egy rákos daganatos műtét utan van,én egy infarktus utan. Most hogy feloldittak sok megszorítást, nekünk is lenne program, 80. Szülinapra vagyunk hívva,tehát nagy család. A dilema,menjunk e?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 12:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Döntést hoztunk nem megyünk a buliba ahol több tucat ember lesz. Majd egy más nyugis napon. Kösz a közömbös reagálást, de jó ez igy ezt a mi érzésünk szerint kell dönteni.
2020. júl. 1. 00:24
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Jól tettétek, hogy nem mentetek.

Vigyázni kell, ilyen a felelősségteljes gondolkodás!

Jó egészséget!

2020. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy nem mentetek!
2020. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon meggondolom hogy hova megyek. Nekem is volt rákos daganat eltávolító műtét, ráadásul a nyakamnál, pajzsmirigy és nyirokcsomók eltávolítására készültek, áttétes rosszindulatú leletek miatt, és találtak a nyaki ütőerek közé ékelődve egy hatalmas tumort a torkomnál, ami lassan megfojtott volna, és kiszipolyozta, felélte a pajzsmirigyem.. 2 napja megkaptam az oltást, de tegnap este rosszul voltam, levert lettem, és hőemelkedésem volt. Felhívta a párom az ügyeletet, hogy van-e okunk félni. El kellett mondani hogy milyen műtéten vagyok túl, az orvos szinte sokkolódott, de megnyugtatott, hogy valószínűleg az immunválasz most alakul, de ha rosszabbul lennék, hívjunk mentőt. Szerencsére 4-5 óra múlva jobban lettem.
2021. febr. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!