Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azok, akik tagadják a koronaví...

Azok, akik tagadják a koronavírust, mivel magyarázzák azokat azt a tényt, hogy ott, ahol nem sikerült visszafogni a terjedést, több mint 3-szor annyian haltak meg az év adott időszakában, mint a korábbi években/évtizedekben bármikor?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 80-90%-a az embereknek tagadja a vírust. Tudomány/orvostudomány ellenes a többség, illetve azt gondolják, ez az egész csak azért van, hogy eladósítsák az országokat és a valójában vírus egyáltalán nem veszélyes. De erre azért kíváncsi lennék, erre mit mondanak.

#összeesküvés-elmélet #koronavírus #orvostudmány ellenesség
2020. júl. 26. 17:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szerinted minden ország hamisítja a halálozási adatokat? Most nem arra gondolok, mennyien haltak meg koronavírusban, hanem hogy mennyien haltak meg általánosságban. Egyébéknt rengeteg kutatásról lehet találni információkat, nem feltétlen magyar oldalakon. Több forrásból is lehet tájékozódni.
2020. júl. 26. 18:20
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

Ezeknel az embereknel folosleges eszervekrol beszelni. Azt hisznek el, amit akarnak.

Azert abba a jegcsarnokba, ahol helyhiany miatt halomra alltak a halottak, Spanyolorszagban, csak 5 percre bevittem volna oket. De meg ez sem tenne semmit.

2020. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a gödény kidől a vírustól, vagy, ha ők majd akkor elhiszik, hogy létezik a vírus.
2020. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Most hoztak le statisztikai adatokat, szerintem érdemes elolvasni.

Ez a koronavírustól független, tehát a halálozások száma idén, összehasonlítva a korábbi évekkel. Nincs benne, mi okozta, tehát nem lehet azzal jönni, hogy csak ráfogták, hogy koronás volt, egész egyszerűen az látszik, hogy jóval többen haltak meg, mint a korábbi években. Azt mindenki eldöntheti, lát -e összefüggést a koronavírussal, vagy azt mondja, ez pusztán véletlen egybeesés...


[link]

2020. júl. 28. 11:52
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Sokan azért tagadják mert nem birják elviselni hogy a kormány jól kezelte (az is igaz hogy szerencsénk volt) a vírust és ezert inkább tagadják mint hogy elismernék a fideszt, sokan meg azért tagadják mert nem bírnak megmaradni a seggükön otthon vagy csesznek felhúzni egy maszkot a pofájukra 5 percre és hogy kimentsék magukat azt állítják hogy úgy is kamu a vírus.
2020. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 lillav válasza:
100%
Mit gondolsz mivel? :D Hamis adatok, képek és ennyi :D Van az a kép, nem tudom ki látta, hogy becsomagolt valamik, amik emberre hasonlíthatnak, sorakoznak és egy nő fél kézzel viszi az egyiket éppen. Na nem tudom az a kép valójában micsoda, de pl. egy-egy ilyenbe kapaszkodnak bele.
2020. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan fiatal ismerősöm, nem is egy, aki azt hiszi, hogy csak és kizárólag a kormány hülyesége az itthoni dolog is. Van egy másik ismerősöm, külföldön él szerinte jó pár helyen túlzások vannak, ő azt mondja, hogy mivel felé nem látni ilyesmit, ezért nem hiszi el teljesen, hamarabb mondta azt ez utóbbi ember, hogy az egész világ, vagy legalábbis jó pár kormányfő összeállt, minthogy azt mondja oké létezik, attól hogy én jól vagyok. Sőt folyamatosan azzal jött, hogy igazából csak a betegeket és időseket szedi: Mondom neki tök mindegy, hogy ki milyen szövődménnyel hal meg, ha nincs a vírus valószínű élne és csak ez a lényeg...ekkor bedobta az aduászt: Sima influenzától is rengetegen meghalnak, mégsem beszél róla senki sem. Mindkettőjük egyébként gyanakvó típus úgymond előbbi tipikus a kormány sz*r és fogjunk rájuk mindent, utóbbi szimplán alapból nem szereti a magyar kormányt plusz eltúlzottnak hiszi.

Egyébként az a fő baj szerintem a népességre kivetítve, hogy felénk nincs semmi természeti katasztrófa, se semmi, ami miatt össze kellene mindenkinek fognia, egyszerűen mi itt élünk a "csoda földjén" ahol se gigantikus áradások (külföldhöz képest), se földrengés, se tornádó stb. Ebből kifolyólag nehéz elhinni, hogy idáig elért a vírus, amit addig csak TV-ben láttunk, mégis így volt.

2020. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
83%
Sajnos sokan a környezetemben azt gondolják, hogy ez csak kamu és, hogy ez csak sima influenza fel van fújva az egész. Jó valóban az volt, hogy tavasszal ez folyt a csapból is, de azért mert rengeteg ember elkapta, és sokan haltak meg emiatt világszerte. Efelett nem lehet csak úgy elsiklani. Meg most például ha influenzával hasonlítják össze akkor melyik influenza okozza azt, hogy nem kap az ember levegőt és lélegeztetőgépre kell, hogy kerüljön emiatt? Meg olvastam azt is, hogy valaki elvesztette utána a szaglását is. Én még nem tapasztaltam, olyan influenzát amitől nem kapok levegőt, és elvesztetem a szaglásom. Ráadásul itt azzal is jönnek, hogy a halottak úgyis idős meg krónikus betegek akik előbb-utóbb úgyis meghaltak volna. Aha, és ha most valakinek egy hozzátartója hunyna el benne ugyanezt állítanák, hogy úgyis meghalt volna? A koronavírus az szerintem eléggé veszélyesen terjed ha Kínából indult, és a világ összes országába bejutott. Végül is nem veszélyes, mert minden országban ott van. Több összefogás, türelem kell és az, hogy az ember otthon nyugodtan megüljön a fenekén, és ne utazgasson olyan országba ahol sok a koronavírusos, mert ha behozzák újra akkor megint szigorítani fognak, amit sok ember nem fog elviselni. Én személy szerint ezt gondolom, lehet más nem, de ez csak egy vélemény.
2020. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
15-ös: Én nem vagyok kormánypárti, nagyon nem, mégsem gondolom, hogy kamu lenne a vírus.
2020. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!