Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit szóltok az új koronavírus...

Mit szóltok az új koronavírus teszthez? Hogy mindenkitől DNS mintát akarnak begyűjteni? ?

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen, mindenkitől, még tőled is... 🤷‍♀️ Aztán klónoznak belőled még egyet
2020. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Valami forrást nem ártana linkelned ehhez az állításhoz... Ja hogy nincsen...

Legutóbb az X-aktákban láttam ilyet egyébként. Talán te is sokat nézted mostanában.

2020. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Mit vettél be? :)
2020. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ja, klónozni..na ne, belőle egy is sok! 😀
2020. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
A drog rossz, értem?
2020. júl. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2020. júl. 27. 08:39
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Őmm... Meglepődtem. Őszintén szólva azt hittem, valami szoksásos ezós-konteós oldal lesz belinkelve, de Gődényt hiteles forrásnak tartom.
2020. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor ti biztos boldogan adtok majd DNS mintát


:D

2020. júl. 27. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Mostanában láttam pár videót tőle a vírussal kapcsolatban, kicsit furának tűnt, legalábbis nem hiszem, hogy orvos lenne. Ez a dns cikk teljesen rendben van. Az igazság az, hogy dns-t nagyon könnyű begyűjteni, ha valakinek kell akkor megszerzi. Valami amit megfogsz, egy használt zsepi, hajszál stb... szóval nem tudom mennyire éri meg, hogy esélyesen konteók miatt az ember elköltözzön egy erdő közepébe, hogy megpróbálja védeni (úgysem sikerül).

Egy ilyen járvány közepén tök normális, hogy próbálnak sok tesztet csinálni pont mert sok embernél aszimptomatikus a betegség és jó nagy lehet a lappangási ideje is. És gondol ki mit akar de ha azzal a kb 1% elhalálozási rátával akkor is meghalhat tőle 70 millió ember ha nem 0.5-1% fertőződik meg mint most hanem mindenki, szóval még ha cinikusak is vagyunk, hogy egy politikust sem érdekel, hogy ki hal meg (dehogynem - azok is emberek sőt legtöbbjének van család, barátok) akkor sem akarja egyik sem bevállalni a full káoszt mert politikai öngyilkosság lenne.

Lásd Trump megöngyilkolja épp a karrierét a vírus miatt - addig nem ment rosszul a szekere de ezt elszúrta, túl későn kezdett foglalkozni vele.

Szóval előfordulhat-e, hogy valaki valami alattomos céllal begyűjtik a dns-ünk - elő, nem hiszem, hogy nagy a valószínűsége hogy pl én pont beleesek (előfordulhat, de nem úgy kell elképzelni, hogy minden labor ezzel foglalkozik inkább, hogy van az a labor aki eladja / ez illegális / vagy ellopják tőle).


Egyébként elég clickbait lett ez a kérdés, a cikkben semmi olyasmit nem mond, hogy valaki most jól begyűjti a dns-ünk szimplán azt mondja, hogy egy ilyen teszttel (meg minden olyan teszttel ahol olyan anyagot gyűjtenek amiben dns benne van, vagyis kb minden labor teszt) képesek megtenni, ezért érdemes erre is gondolni mert a társadalom szintjén vissza lehet élni vele. De ha ez nagyon agaszt, akkor ha egy kilincset megfogsz a lakásodon kívül azt is csak gumikesztyűben tedd, mert azon is rajta marad a dns-ed.

2020. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!