Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A maszkok alapvetően miért...

A maszkok alapvetően miért ilyen nagyok?

Figyelt kérdés

Azoknál, amik minket védenek (FFP2/3) még megértem, de a másik típusnál, amit ugye az emberek 99%-a hord, tehát a sebészi maszkoknál végül is csak a szájnyílást meg az orrnyílást kéne takarnia. Ehhez képest ott van az ember állán, sőt nyakán, meg oldalirányban sincs ekkora szája senkinek, még ha hahotázik is.

Emiatt aztán persze meleg, meg cseszegeti a bőrt és sokan megutálják.


2020. aug. 6. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Pont azért, hogy nehezebben menjen ki mögüle a levegő előrefele.

Szerintem kényelmesebb is így, mintha egy apró tapasz lenne rányomva csak a légnyílásokra, így komfortosan ráfekszik az arcra.

2020. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát azért az áll alatt teljesen feleslegesnek tartom, az a legidegesítőbb része.
2020. aug. 7. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2

Én szeretem, így ha befeszítem az állkapcsom akkor picit lejjebb tudom húzni az orromról kéz nélkül, lefele lépcsőzésnél szoktam használni hogy lássak a lábam elé. :DDD

2020. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!