Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kezd ismét berobbanni a...

Kezd ismét berobbanni a járvány. Várható augusztus végén, szeptember elején a tavaszihoz hasonló lezárás?

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 13:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
18%
Egyszer volt hol nem volt. Volt egyszer egy okos aki kitalálta, hogy koronavírus van, elterjedt Magyarországra is és az embereket beilyesztették, hogy hú de nagy járvány van, a sok ember el is hitte, azóta ez a téma. 2020 erről szól. Mindenhol csak a kamukorona a téma, közben nincs semmi.
2020. aug. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy krva jó a balcsi, 2x voltam iden strandon, most aztán kiéltem a felgyülemlett strandolhatnékot.
2020. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%
Hozzáteszem, hogy Olaszországban, a napi több ezerről pár százra csökkent a napi fertőzöttek száma, ami azért jó több ezer halott mellett :/ pedig ott nagyon nagy volt a problem
2020. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
14%
Majd a Vezír megaszonnygya.
2020. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
85%

11. Komolyan nem értem miért menekülnek egyesek a tagadásba. "Kamukorona" ennyire rettegsz, hogy elviselni sem tudod a tényeket?

Szerintem nem lesz lezárás meg semmi. Legalábbis amíg nem telnek meg a kórházi ágyak. Van maszk van lélegeztatőgép meg felszerelés az orvosoknak. Ezek nem voltak márciusban ezért volt kijárási. Már nem merik meglépni szerintem túl sokan lázadoznának meg tönkre menne a gazdaság. Többségében idősebbek meg krónikus betegek halnak meg aki csak költséget jelentenek az államnak. Ha fiatalabb hal meg az is krónikus betegként hozzák a nyilvánosságra nem véletlenül. A nyugdíjasokat lehet bekorlátozzák ők megtehetik hogy otthon üljenek. De ennyi mindenki mást majd megvéd a maszk. Én ettől tartok, hogy ez lesz. :( Vakcina sem hiszem, hogy lesz. Túl sok még a mellékhatása és bizonytalan mennyire/mennyi ideig véd. Sokan be sem adatnák ezért....meg is értem.

2020. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 foregon ***** válasza:
13%
Ennyi barmot komolyan... Kérlek titeket hogy ne nézzetek annyi tv-t és ne hallgasatok annyi rádiót. Hamar rájöttök mekkora kamu is ez az egész. Lássatok!
2020. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%

16 Látjuk mekkora kamu az olaszoknál akik sorra értesítik ki a magyar vevőiket, hogy a rendelések leállítását már megkezdték, és ismét zárnak tartományokban.


Látjuk.


Ostoba, tudatlan ember, aki arra nem veszi a fáradságot hogy valaminek utána járjon, mert egyszerűbb neki valamit tagadni, mint időt, energiát nem spórolva ráfeküdni egy témára, hogy kiderítse mi az igazság.


Értelmet kívánok neked a fejedbe.

2020. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
74%
Csatlakoznék a 17.hez. sajnos ez a járvany felszabadította az emberi sötétség és ostobaság legmélyebb bugyrait.
2020. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
20%

Én pedig csatlakoznék a 16-os foregon nevű felhasználó válaszához.


Így van. Jól mondja. Mind barom és naiv, aki hisz ebben a kamu koronavírusban amit március elejétől nyomnak.


Nincs semmi.

2020. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
54%
Még szerencse, hogy minjárt vége a nyáriszünetnek és mehetsz vissza a suliba 19es a foregon nevű profiloddal együtt. Remélem ragad rád majd valami bilológia órán. ;)
2020. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!