Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az itthoni egeszsegpolitika...

Az itthoni egeszsegpolitika miert nem támogatja a PreP gyógyszer bevezeteset, miert nem akarják csökkenteni a HIV fertőződes eselyet?

Figyelt kérdés

A tavalyi evben,pl volt már olyan aki 15, 19 eves kor között megfertőzödött, es olyan is aki 20, 24 eves kor között, már AIDS stádiumban volt 😢


A HIV kezelesre szánt gyógyszer (pl Art), drágább is, es 20 30 40 evekig finanszirozza az állam, addig amig az adott szemely el, a PrEp ezzel szemben sokkal olcsóbb, ráadásul a nem folymatos szedes is nagyon magas vedettseget biztosítana (Pl, a 2+1+1 módszer)



2020. aug. 22. 16:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Màsodik vagyok.


Érintkeztem valaki vérével egy apró nyílt seben keresztül.

2020. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Sajnálom 😔

Nekem megjött az eredmény negatív lett.

2020. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#11 Sajnálom en is, ez szönryu, hogy ilyen könnyen is elterjedt

#12 örülök, mondtam, hogy nem lesz baj

2020. szept. 4. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!