Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Parlagfű allergiára cbd olaj...

Parlagfű allergiára cbd olaj szedése?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sokmindent kipróbáltam már, orvos által felírt gyógyszerek is hatástalanok, jelenleg lordestin 5mg-ot kéne szedjek esténként, de már reggel este szedem, de semmi hatása.


cbd olajról olvastam hogy sok midnenre jó, hátha segítene ezen is.


Esetelg van itt valakinek tapasztalata vele ilyen célra?



2020. aug. 26. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, azt még nem próbáltam.


De előbb szerintem próbálj ki más gyógyszert is, nekem a levocetirizin hat, a lordestinnel azonos hatóanyagú nem sokat. De valószínűleg azért neked segít valamennyire, sokkal rosszabbul lennél, ha nem szednéd. Nekem a szemcseppel való kombináció segít még, mert először a szemem gyullad be, utána az onnan szivárgó könny irritál minden mást.


Most itthonról dolgozom, igyekszem ki se menni, így sokkal jobb. Bár ettől a szeles időtől remélhetőleg lecsökken a pollenszint, akkor majd kidugom az orrom egy kicsit, meg ne penészedjek.

2020. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb nem jó semmirw az étvágytalanságon kívül a cbd olaj.
2020. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Baromság.
2020. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

akkor nem dobok ki rá feleslegesen 10ezreket.


Ezek szerint megint egy lehúzás ez az egész?:)

2020. aug. 26. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a cetirizint.

Nálam hibátlanul bevállt 3 keresztes parlagfű allergiára.

2020. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

szedtem sokáig, semmi hatása nem volt.


Amiket szedtem idáig:


cetirizin hexal


allegra és másolatai 180mg


ez a lordestin


Loratadin - claritine



:\


sokminden másra allergiás vagyok, de csak a parlagfüvet érzem jóformán.

2020. aug. 26. 17:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szedtem gyógyszereket,de egyik se használt.A legjobb ha kerülöd azokat a gyümiket,zöldségeket,amikkel keresztallergia alakul ki/dinnye,paradicsom,uborka/
2020. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
25 év tapasztalat után csak annyit tudok mondani,hogy szteroid tartalmu gyogyszerek amik enyhitik a tüneteket.
2020. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
25 éve lettem allergiás, de 11 éve allergia mentes vagyok. Nem kerül külön pénzbe, vitaminokon kívül nem kell szedni semmit, csak válts étrendet. Sokféle diéta után, 12 éve paleo étrendre váltottam, és egy év paleozás után már egyáltalán nem éreztem, hogy épp parlagfű szezon van-e vagy sem. Csak ajánlani tudom. Kitartás kell hozzá, de megéri!
2022. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!