Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Sars koronavírus elvileg...

A Sars koronavírus elvileg Február végén kezdett el fertőzni mo-n, akkor sokan mitől betegedtek le Január végén?

Figyelt kérdés

Nos Január vége körül elvileg nagyon sokan megbetegedtek! Pl én is, nekem ilyen tünetekkel jelentkezett a betegség. láz, volt amikor 39-ig felment majdnem. Durva köhögés amire köptetőtt, köhögés csillapított szedtem. néha kicsit nehezebb légzés, de csak annyival mintha náthás lennék. órrspray vagy órfújás segített rajta ,spra mindig! Illetve néha gyenge voltam. És ez 2 hét alatt gyógyult be teljesen. Antibiotikumot szedtem rá.


És én már ezelőtt 4 éve nem voltam ilyen beteg. Az tény, hogy általában ekkor kezdődik az influenza szezon. De most többen voltak betegek mint szoktak. Talán ez volt a koronavírus? Akkor miért Márciusban rendeltek el karantént amikor akkora már lehet nem is volt! És most sincs szerintem semmi hiába van arról szó, hogy Október elején megint tetőzik a járvány. Vagy talán az amit elkaptam egy komolyabb influenza virus volt? Vagy Korona miatt mennyire kelett volna nehezen lélegeznem?


Nem igaz ez a kormány legyen már az mint Svédországban, hogy semmi korlátozást nem rendelnek el.


Max télen, vagy akkor addigra jöjjön be az országba az ellenszer. Legtöbben úgyis befogjuk magunknak adatni. Én is, mert szerintem nem csak a korona ellen lesz jó! Komolyan az Oroszok is megcsinálták már elvileg és még oda haza sem szórták szét. Pedig lassan megint jön a tél!



2020. szept. 1. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Influenza esetleg? Mert januárban az szokott tombolni.
2020. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Ez az egész inkább politika, mint valós világjárvány. Mármint a vírus jelen van, ugyanakkor közel sem olyan veszélyes, mint írják.

Statisztika szerint 24-26 millióból 6-700k halott. Már bocs (sajnálom az elhunytakat), de ez ló***.



Amúgy a vírusra ab. Gratulálok hozzá... Pont az értelmetlen, diagnosztizálatlan antibiotikum felírás és alkalmazás szülte az mrsa-t, meg a többi rezisztens szart.


Azt a vakcinát meg annyira venném komolyan, mint az orbáni kereszténységet...

2020. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16:26 De valamire csak jó lehet a vakcina!
2020. szept. 1. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Bazky, még a vírus tulajdonságaival sem vagyunk tisztában, az oroszok meg már megtalálták az ellenszerét is? Nem semmi egy nép. Kár, hogy 60 éve ismerem őket, és tudom, hogy azt sem szabad elhinni, amit kérdeznek.
2020. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan, #4! Szocializmus meg a szovjetúnió felbomlása sem ok nélkül történt.
2020. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18:45 Akkor sajnos lehet, hogy nem lesz jó ez az ellenszer. A végén kiderül, hogy nem használ a virus ellen?! És a jövő nyarunk megint nem lesz olyan mint a tavalyi!?
2020. szept. 1. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ellenszér már régen megvan, hizen azért lett kitalálva és ennyire elújva a koronavírus.
2020. szept. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az több mint valószínű, hogy már március előtt is pár hónapja voltak koronások nálunk is. Napnál világosabb, hogy soha nem a legelső esetet találják meg, főleg úgy, hogy még nem is tudták, hogy van ilyen, tehát ha találtak, nem vizsgálták meg jobban, hanem másnak a számlájára írták. Szóval ebben semmi meglepő nincsen.
2020. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!