Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2018 nyarán szakítottam a...

2018 nyarán szakítottam a párommal akivel többször is védekezés nélkül együtt voltunk. 2019 ősszel volt egy nagyon durva influenza szerű betegségem. Most 2020-ban március óta hasmenésem van. Lehetek AIDS-es?

Figyelt kérdés
Széklet vizsgálat negatív. Nyirokcsomó nagyobbodás, herpesz nincs. A kapcsolatunk (2 évig tartott) elején egyszer elkaptam tőle egy gombás fertőzést, de canestennel elmúlt.

2020. szept. 2. 11:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy elmentél tesztre. Arra, hogy HIV fertőzött lettél-e, csak a teszt adhat választ. A leírt tünetekből nem lehet erre következtetni, de nem zárható ki a lehetőség, hogy fertőzött vagy. De: szerintem kicsi a valószínűsége. Drukkolunk neked. Sokat kell várni az eredményre? A hasmenés sok mindentől lehet, egy sima antibiotikum-kúra is okozhatta. Próbálj meg jó minőségű probiotikumot szedni (több összetevő, bélből felszívódó, normaflore-t felejtsd el), azzal semmi bajt nem csinálhatsz, és javíthat az állapotodon.
2020. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
1-2 nap, mert vállaltam a nevem. Köszönöm
2020. szept. 2. 18:51
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenés sokminedntől lehet. Próbáld kizárni a cukrot minden formában az étekzéseidből, egyél natúr élőflórás joghurtot, egyél zöldségeket, húsokat, és csökkentsd a szénhidrátbevitelt is. Tejet se nagyon igyál egy hétig. Érdemes nem kifejezetten a HIV miatt aggódni csak, rengetek más nemibetegség van ami akár ehhez hasonló tüneteket is produkálhat. Végeztess el egy komplett STD szűrést, de csak akkor ha már fél éve nem voltál senkivel.
2020. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
54%
ezek a férgek meg akik azt tanácsolják, hogy fordulj pszichológushoz, valszeg prostikat b*****k gumi nélkül orrba-szájba, és túl vannak már az összes nemibetegségen. Ilyen emberek is vannak. Nem kell adni a szavukra
2020. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. szept. 3. 03:50
 16/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, szabad kérdezni, hogy mi van veled, jól vagy?
2021. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
amúgy nem egy évvel később lennél influenzás, hanem pár héttel később, én úgy olvastam
2021. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Jól vagyok köszönöm. Azóta több tünetem lett. Zsibbadás, izommerevség, izomfájdalom. Neurológusnál kötöttem ki. A vegetatív idegrendszerem összeomlott
2021. ápr. 11. 14:53
 19/23 anonim ***** válasza:

#18. Örülök, hogy jól vagy. Az az érdekes, hogy nekem is voltak bizonyos fájdalmak, voltam érsebészeten (nem műtéten, hanem doppler vizsgálaton) és az érsebész nekem is a neurológiai vizsgálatot javasolta. Nekem az ereim fájtak. (Korábban volt trombózis és vénagyulladas, utóbbi lehet, hogy még mindig van.)


Tudtak valamit kezdeni azzal, hogy összeomlott a vegetatív idegrendszered? És ha igen, mit? Tényleg érdekel!

2021. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Kaptam antidepresszánst (teperinep) és 3000 mg-os b-vitamint. 3 hónapig kellett szednem. Kb. 2 nap után éreztem változást. 1 hét után elmúltak a tünetek. Hasmenés is! Nagyon féltem,hogy el tudom-e hagyni. De semmi vész nem volt. Remotiv extrát kell helyette szednem. Ez csak gyógynövény. Fél évig kell. Utána ahogy érzem. Nekem bevállt. Sokkal nyugodtabb vagyok és így a problémáimat is könnyebben meg tudom oldani. Így nekem jobb élni :-)
2021. ápr. 12. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!