Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen étrendkiegészítővel...

Milyen étrendkiegészítővel lehet elérni, hogy ne kapjuk el a koronavírust ill. minimális hatása legyen?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén felhívtam a zöld számot, de csak a c vitamint mondta. Nem hiszem hogy ennyi lenne az összes amit tehetek

2020. szept. 3. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Nincs ilyen.
2020. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem most kell elkezdeni az immunrendszert erősíteni, már rég ezt kellett volna csinálni.


Egészséges vitamindús étkezés, rendszer testmozgás, gyógynövény teák, gyömbér, méz, fokhagyma.

C-vitamin kb 2-3000 mg

Béres-csepp extra

Gyümölcsök, zöldségek


Stresszmentes élet és nem bef..osni ettől a hisztériától, ami most van!!!

2020. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
D vitamin, cink
2020. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Amit tehetsz, hogy a megfázást, influenzát próbálod megelőzni, mert a kettő együtt végképp nem nyerő, ehhez cink és D-vitamint szedj, illetve influenza ellen oltass. Sajnos a koronavírust nem fogod vitaminnal megelőzni, moss kezet, viselj maszkot. Sajnos Magyarországon megvan ez a C-vitamin őrület, pedig felső légúti megbetegedések megelőzésében sok szerepe nincs, ellenben a cinkkel és a D-vitaminnal, ezeket szedd.
2020. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Ignis Subdialis ***** válasza:
87%

Napi min. 3000 NE D-vitamin, de 10-ig is fel lehet vinni, mert a túladagolásához kb. 50000 kell naponta, meg ezzel voltak jó kísérletek, hogy gyorsítja és enyhíti az ilyen jellegű megbetegedések lefolyását. Csak K2-vitamin feltétlenül szedj hozzá, nehogy érelmeszesedésed alakuljon ki a megnövekedett kalciumszinttől. Az A- és a C-vitamin, illetve a magnézium is támogatják a D-vitamin felszívódását. A C-vitaminnak nem igazoltak betegségmegelőző hatást, viszont azt igen, hogy szintén gyorsíthatja a már meglévő betegség lefolyását.

És hát igen, nagy igazság, hogy ha paráztatod magad, azzal pont aláásod az immunrendszered egészségét. Szóval mondhatjuk, hogy akár nagyobb védőfaktor is lehet számodra, ha tojsz a hírekre és boldog tudatlanságban tartod magad, mint hogy ha azon parázol, hogy sikerült-e elég vitamint beszedned.

2020. szept. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Én is így tudom, ahogy leírta az előttem valaszoló, D-vitamin segíti a megelőzést, C-vitamin gyorsítja a gyógyulást.
2020. szept. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Azert azt is olvastatok, hogy a tul eros immunrendszer meg jobban maga ellen fordul a virus hatasara? Folosleges felturbozni, ha nem gyenge eleve.

Es nincs csodaszer, a britek, spanyolok, olaszok toltak volna, hidd el.

2020. szept. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
Nem rossz étrend-kiegészítő reggelente 5 dkg szalonna kis fej vöröshagymával és hozzá egy karéj friss fehérkenyér! Utána 4 tojásos rántotta.
2020. szept. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Méhpempőt nyomtam végig, immunerősítő vírusírtó.Napi 2 grammot.

Személyszállító furgonos vagyok, nem kaptam el semmit pedig ott lihegett mindenki egy légtérben.

Aztán lehet szerencsém volt, kitudja.

2020. szept. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
De jól mondta. Tulajdonképpen elegendő az első tünetek jelentkezésekor a napi ezer milligramm C vitamin és aszpirin. Természetesen a kiegyensúlyozott táplálkozás is fontos és lehetőleg ne fázz meg.
2020. szept. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!