Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattuk a koronavírust,...

Elkaphattuk a koronavírust, vagy ez valami teljesen más? Védekezve elkaptunk valamit, mit csináltunk rosszul? Szerintetek a gyerekek is megbetegszenek?

Figyelt kérdés

Párom múlt pénteken fájlalta a torkát. Rá 2 napra már nagyon rossz közérzetű volt, láza nem volt. A torokfájás elmúltával elvesztette a szaglást, ízérzékelést, náthaszerű orrfolyás és bedugult orr jött. Most már teljesen jól van. Én kedden kezdtem pontosan ugyanezt a kört, most tartok a szaglás vesztésnél és gyenge,álmos vagyok, a gyomrom fáj és folyik az orrom.

Szoptatok és van 2 nagyobb gyerekem is,ők jól vannak, semmi tünet.

Mennyire illik ez a tünetegyüttes koronavirushoz? Nem köhögünk egyáltalán.

Mikor és hogyan fertőz a "sima nátha"? Mert mi maszkot viselünk az összes nyilvános helyen, hazaérve mossuk a kezünket, sosem nyúlunk az arcukhoz csak tiszta kézzel, vigyázunk. Ha megfertőzött valami, akár egy egyszerű őszi nemtommi (bár a kezdetén nyár volt és meleg), úgy hogy minden előírást betartottunk, mennyi értelme van a védekezésnek a koronavirussal szemben?


2020. szept. 5. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Ha már azelőtt elvesztette a szaglását, mint hogy elkezdett volna folyni az orra, akkor 99% hogy koronavírus
2020. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csináltatok rosszul, mindenféle védekezés csak csökkenti a kockázatot, de nem 100%. A biztonsági övet is bekötöd az autóban, de mégis lehet, hogy baleset esetén megsérülsz. Csak kisebb valószínűséggel.
2020. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!