Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tünetmentes fertőzöttek,...

Tünetmentes fertőzöttek, gyerekek lehet mégsem annyira terjesztik a vírust mint ahogy mi azt gondolnánk?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis a gyerekek nem terjesztik úgy a vírust.


[link]


2020. ápr. 22. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
De igen. Nem tudom, mi a link, nem is akarok ezeregyedik okosat latni. Persze a gyereknek nagyon nehez, kivanom nekik, hogy minel elobb elhessek a kis normalis eletuket. De mindenki terjeszti, es ok plane nehezebben fegyelmezhetok.
2020. ápr. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

172 kontakt? Valoszinu nem nyalta falta 172 ember es ezek szerint azoknak nagyon jo volt az immunrendszeruk. Bocs nekem csak a cikk elso .ondata jott fol igy nem tudom mi a folytatas.

De a tunetmentesek is terjesztik es a keves vagy enyhe tunetet mutatok meg plane. Csak hat az a nem mindegy kik es hogy erintkeznek egy ilyen fertozottel. Ha pl. Osztalytarsakkal, akik makk egeszegesek es meg a gyerekmegfertozodese elejen (amikor a gyerekben eleve keves a virushiszen meg akkor probal elszaporodani) akkor lehet nem kapjak el. Ha nagyszulokkel csak leul a teraszon vagy akarhol egy ebedre es nem nyalogatjak egymast vagy taknyozza le oket es egeszegesek, akkor szinten nehezen kapjak el, de ha pl. anyuval alszik, anyutorolgeti a nozijat es naoonta husszor lesmaroljak egymast akkor azert illene anyunak is atesnie akar tunetmentesen is a betegsegen.


Amit nem tudhatsz: milyen volt az a 172 kontakt. Lasd fenti peldak. Mindenesetre egy eset maximum egy esettanulmanyra valo. Es ezzel szemben ugyis ott allnak azok az esetek, amikor a gyerek sulyosan beteg lesz, vagy epp a nagyszuloket lefertozi es azok belehalnak. Remeljuk minden eset ritka...

2020. ápr. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!