Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek? Az iskolai...

Mi a véleményetek? Az iskolai énekórán, zeneiskolai foglalkozásokon tilos az éneklés a koronavírus terjedése miatt.

Figyelt kérdés

2020. szept. 11. 08:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%

#10

Persze kiiratnát, az nem számítana hogy a gyereked egy jól megszokott közösségben van. Barátai vannak....Beiratnád egy másik iskolába ahol újra be kellene illeszkednie. Gratulálok.

2020. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos most egyet kell értsek. Elég nagy hír volt belőle a nyáron (talán emlékeztek), hogy az USA-ban egy kórus fertőződött végig a próbán, mert énekléskor a 1,5 m sem segít. Jobb az óvatosság!

Annyit mondanék, hogy amíg jó idő van, és lehet szabad térben az ének óra, addig lehessen énekelni.

Az iskolai énekórákról a magánvéleményem annyi, hogy felnőttként az lenne az elvárásom, hogy sokkal több zenét kellene hallgattatni, én, bár igyekeztem a komoly zenei ismereteimet felnőttként pótolni, most is nagyon hiányosnak érzem, és egy kicsit szégyellem is magam miatta - tehát úgy gondolom, aktív éneklés nélkül is nagyon hasznosan el lehet tölteni azt a heti 1 órát, különben is ez legyen most a legnagyobb bajunk.

2020. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%
Barátai lehetnek mások is. Egy normális iskola pótolhatatlan.
2020. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
8%
Melyik ez az iskola ? Nehogy ilyen dilettáns hülyékhez irassam be jövőre a lányomat
2020. szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%
14: Ez nem egy iskola. Mindegyiknek ezt javasolják.
2020. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
20%
Ennyi erővel a koncerteken is betilthatnák.
2020. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
16: Koncertre nem kötelező menni.
2020. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én erre mindig azt gondoltam, hogy aki akarja járassa énekkarra a gyerekét, ha tehetséges. Amúgy meg nyilvános megalázás ez az osztály nagy részének.

28 éves vagyok és annyi maradt meg az ének órákból, hogy mindenki egymáson röhögött, amikor "felelni" kellett. Azt pedig osztályozni, hogy ki milyen adottsággal született nevetséges.

2020. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!