Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bevásárlás után fertőtlenítite...

Scream85 kérdése:

Bevásárlás után fertőtlenítitek otthon a vásárolt dolgokat?

Figyelt kérdés

Én a Domestos törlőkendőjével szoktam áttörölgetni azokat amiknek a csomagolása lehetővé teszi.


Ti hogy csináljátok vagy csak én viszem "túlzásba"?

Mit töröltök át és mit nem?


2020. máj. 10. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Semmit nem torlok at, lol.
2020. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Van amit letörlök mosogatószeres szivaccsal és papírtörlővel, van amit (tartósakat) csak félrerakok pihentetni pár napra. A gyümölcsöket meleg vízzel, hátha használ valamit :) De inkább ott is várok legalább 1-2 napot. Az a legkevesebb energia, és legalább mindig van tartalék kaja. Kivéve kenyér mert az frissen jó.
2020. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Semmit nem csinálok, nyilván a gyümölcsöt meg ősöm, ahogy eddig is megmostam, de ennyi.
2020. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Semmit sem török át. Ahogy kipakolok és elrakom a szatyrot kezetmosok, és csak 1-2 nap után nyúlok a dolgokhoz legközelebb. Kivéve ha kell valami.
2020. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Mi kint hagyjuk az udvaron ket orat azalatt elpusztul a virus. Utana alapos mosakodas igy meg lehet elozni a fertozest.
2020. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen felesleges, a pékárut azonnal megeszed úgyis. A gyümölcsöt alapból is meg kell mosni. A boltban a pénzt, a blokkot, a kuponokat, a pontgyűjtő kártyát, esetleg még a bankkártyát is már a pénztáros is összefogdossa.... azt is megmosod?
2020. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Igyatok meg minden etkezes utan egy flakon Domestost, az a tuti... Anyam...
2020. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Pekárut nem veszek, mert azt más is osszefogdossa. Csak előre csomagolt tartós kenyeret vagy süthető bucikat. A többi cuccot nem törölgetem.
2020. máj. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Én mindent áttörlök, sajnos, nem merem elhanyagolni, mert mindhárman krónikus betegek vagyunk, én a legkevésbé, de pl. a nagypapámra borzalmasan veszélyes lehet a vírus (kor, betegségek, sajnos dohányzás is). De allergiásra, magas koleszterinszintre szintén nem mondanak biztató dolgokat.


Szóval én megteszek mindent, amit tudok. Így nyugodtabb vagyok.

2020. máj. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Ezt még akartam írni:

Ha egészségesek lennénk, akkor nem törölgetnék. Max. félreraknánk pár napra, ami olyan.

2020. máj. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!