Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van ennyi felelőtlen ember?

Miért van ennyi felelőtlen ember?

Figyelt kérdés
Miért nem hordják rendesen az emberek a tömegközlekedésen/boltba /stb a maszkot? Én eü-s vagyok és engem elborzaszt.. volt aki azt mondta azért nem hisz benne mert nem látja...

2020. szept. 19. 06:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is sok felelőtlen ember van. Elhisznek mindent a TV-ben rádióban, amit mondanak a politikusok, aztán meg fulladoznak az idióta szájkosaraikban, jelezvén hogy mennyire gondolkodásképtelen birkák. Aztán meg majd csodálkozni fognak pár hónap múlva, hogy miden apróságtól betegek lesznek.
2020. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
10es rendben nem vitatkozom veled :-D de javaslom olvasgatásra némi biológia és fizika szakirodalmat mondjuk általános 6-8 osztályost :-D
2020. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert abban mi van?
2020. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%

Azért, mert felesleges. Baromság az, hogy megfertőzhetsz mást, ha semmi bajod.

[link]

2020. szept. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!