Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt aki látott már koronav...

Van itt aki látott már koronavírusos beteget valahol a saját szemével, valamelyik korházban?

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Többet is.
2020. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
A közvetlen szomszédban kint volt a piros hatósági karantén jelzés egy ideig, már nincs.
2020. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Olyat csak a nővérek és az orvosok láthatnak, akik ott dolgoznak. A közelébe sem mehet egyszeri ember az ilyen osztályoknak.
2020. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
@3 1vagyok,kórházi dolgozó. Mielőtt nekem ugrana valaki:D
2020. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, még soha.
2020. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Addig örülj, amíg nem látsz.

Vagy lélegeztetőgépen meghalt embert...

2020. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6


Akkor honnan tudjuk, hogy igaz ez az egész?

2020. okt. 1. 21:06
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Uhh, bakker...:D

Nem kórházban lévő koronás ismerősei szinte mindenkinek vannak már.

Kérdezhetsz olyanokat, akik koronával voltak kórházban.

Kérdezhetsz olyanokat, akik kórházban dolgoznak.

Stb.

Remélem nem törlik a kommentem, mert komolyan kíváncsi vagyok:

te, és a társaid(nem csak v vírustagadók, hanem lapos föld, ilyenek) csak trollkodtok, vagy tényleg komolyan gondoljátok?:D

2020. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8


Nem vagyok vírustagadó, csak tudod fáraszt, hogy az életemből éveket vesznek el csak mert nincs kedvük a veszélyeztetett embereket elkülöníteni, megvédeni és ezért a többi 99% egészséges ember életét is elkúrják.


Ezért is vagyok biztos benne, hogy itt többről van szó, minthogy egy vírus ellen (amely nem túl halálos) védekeznek.


Az ilyen szintű védekezés egy ebolához, pestishez való.

2020. okt. 1. 22:30
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

"a veszélyeztetett embereket elkülöníteni"

Tudod, ezt elég nehéz megmondani.

Gyakorlatilag az emberiség 90%-ából lehet kiválogatni a veszélyeztetett embereket.

Vizsgálják, hogy mitől lesz valaki veszélyeztetett, és találtak is már egy csomó tényezőt. De még nem tudjuk elég jól!

Sajnos a fiatalok is lehetnek azok! Az lehet, hogy tünetek nem lesznek, de attól még hosszú távú, komoly szövődmények simán.

Olyan is volt már, hogy egy vízilabda csapat egy az egyben elkapta, és ebből lett egy komoly fertőzött, egy pedig olyan, hogy az életéért küzdenek.

Nem nyugdíjas csapat volt.

És senkit nem vigasztal, hogy a többiek gyakorlatilag tünet nélkül vészelték át az egészet.

2020. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!