Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan, aki egészségügy...

Van itt olyan, aki egészségügyben dolgozik és alá tudja támasztani, hogy van koronavírus?

Figyelt kérdés

Mert én már nem hiszek semmiben amit a hírekben mondanak.


Napi szinten frissítik, hogy hányan haltak meg és hányat ápolnak.. Éppenséggel csak az a kérdés fogalmazódott meg bennem, hogy aki meghalt tényleg a vírus áldozata, vagy csak ráfogják, hogy attól halt meg, mert kellenek áldozatokrol számok ahhoz, hogy félelemben lehessen tartani a népet, már ha tényleg politika áll az egész mögött.


Ezért kérdeznék egészségügyi dolgozókat vagy orvosokat, ha van itt valaki, aki szemtanuja annak, hogy tényleg korona miatt halt meg...


Előre is köszönöm ha valaki tud válaszolni vagy bármit mondani arról, mi az igazság.


24N



2020. okt. 2. 02:51
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

A hírekbe is bármit bemondanak meg lefizetik, hogy mondjon valamit..


Egeszsegugyiseket kérdeztem, akik mondjuk saját szemmel látják mi zajlik.

2020. okt. 3. 01:56
 12/35 anonim ***** válasza:
90%
Külföldön laboros ismerősöm. Napi 16 órákat van bent és csinálja a teszteket. Hidd el létezik.
2020. okt. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem bullshit. Hogy miért? Egy 70+ éves vadász ismerősöm ott volt a Semjén bulin és itthon belázasodott. Teljesen megfázási tünetei voltak, semmi fulladás és kröhécselés. Csak hőemelkedése volt és a szokásos. Megijedt és a háziorvos kórházi tesztet csináltatott ami nagyon pozitív korona lett neki és bent tartották. Senki nem látogathatta pedig teljesen jól volt és azóta otthon van. Nekem azt mondta hogy volt régebben influenzás az rosszabb is volt mint ez.
2020. okt. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
89%

13: Mindenkire másképp hat. 110 éves is meggyógyult már komolyabb tünetek nélkül, se fiatal egészséges is belehalt már. Nem tudhatod, hogy mondjuk rád hogyan fog hatni vagy a családodra. Betegnek lenni sose jó. Nem csak koronásnak, de még influenzásnak sem.


28 vagyok, sose voltam influenzás, és lázam is csak 10 évesen volt utoljára. Úgy gondolom erős a szervezetem, szóval jól reagálhatok, de én se tudhatom biztosra, hogy ledönt-e vagy sem

2020. okt. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Travis83 ***** válasza:
88%
#14: Úgy van, egészséges fiatal sportolók is haltak már bele a koronába.
2020. okt. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
33%
ide nem írhat bárki bármit? Egy ellenzéki oldal miért hazudna a témáról? agyatokra mnet a konteo? te inkább lány vagy még nem nő. Az életkorral nem feltétlen nősz is fel.
2020. okt. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
88%
Éppen tegnapi hírekben volt, hogy a fertőzés szempontjából "az életkor nem garancia", szerintem nem kellene bagatellizálni, vagy enyhének feltüntetni, mindenkire másképpen hat és sajnos fiatalok is eshetnek áldozatul, mint ahogy ez olvasható is közzétett adatokból.
2020. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%
Szerintetek golyó vagy kötél vagy hídról le? Csak így lehetek biztos benne, h nem öl meg, mert tombol és nem kímél.
2020. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
27%
Otthon maradás, maszk, szociális távolságtartás...
2020. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
43%
Belátható most már, hogy ez a vírus közvetetten pszichés problémákat is okoz... :/
2020. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!