Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan, aki egészségügy...

Van itt olyan, aki egészségügyben dolgozik és alá tudja támasztani, hogy van koronavírus?

Figyelt kérdés

Mert én már nem hiszek semmiben amit a hírekben mondanak.


Napi szinten frissítik, hogy hányan haltak meg és hányat ápolnak.. Éppenséggel csak az a kérdés fogalmazódott meg bennem, hogy aki meghalt tényleg a vírus áldozata, vagy csak ráfogják, hogy attól halt meg, mert kellenek áldozatokrol számok ahhoz, hogy félelemben lehessen tartani a népet, már ha tényleg politika áll az egész mögött.


Ezért kérdeznék egészségügyi dolgozókat vagy orvosokat, ha van itt valaki, aki szemtanuja annak, hogy tényleg korona miatt halt meg...


Előre is köszönöm ha valaki tud válaszolni vagy bármit mondani arról, mi az igazság.


24N



2020. okt. 2. 02:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
84%

13-mas! És mi a véleményed azokról az emberekről, akik szívinfarktusba belehaltak, míg mások túlélték? Ezek szerint akkor valaki hazudik, mert olyan nincs, hogy Kiss Béláné belehal, de Nagy Józsefné meg nem? Hallottál már a mononucleosis nevű betegségről? Valószínűleg nem, mert az emberek 90+%-a kisgyermekkorban átesik rajta, mint egy újabb bagatell felsőlégúti betegségen, külön nincs is diagnosztizálva, mint mononucleosis. Én felnőttként kaptam el, sokáig nem is lehetett tudni, mi bajom van, ugyanis bele estem abba a 0,4%-os szórásba, akiknek légúti tüneteik nem alakulnak ki miatta, májgyulladást viszont kaptam tőle. Holott igen jó egészségnek örvendek, sem influenzás, sem náthás nem vagyok soha, ehhez képest míg neked ez a betegség egy újabb orrfolyásos hét volt, addig én fél évig nem sportolhattam a lép-és májrepedés veszélye miatt. Ugyanaz a vírus, ugyanaz a diagnózis, mégis más tüneteket produkált 2 különböző emberen.

Ha neked egy betegség csak annyi, hogy van a *vírus*, ami jár *x és y tünettel*, amire megoldás a *sárga tabletta*, akkor nem figyeltél eléggé biológia órán. Már önmagában az emberi szervezet is sokkal bonyolultabban és összetettebben működik, a mai napig feltérképezés alatt áll például az immunrendszerünk működése, amiről te csak azt hiszed, hogy szeded a C vitamint meg a Béres cseppet, azt jól van az úgy, ott valójában ebben a pillanatban is éppen kutatott fehérjék SZÁZEZREI tartanak valamiféle egyensúlyt. Gondolhatod, hogy ez az egyensúly hányféle irányba billenhet meg.

Igen ostoba kijelentésedet nem nagyon tudom minek betudni, hiszen családon belül is előfordul, hogy apa hazavisz egy náthát, s míg ő hetekig lázasan fekszik miatta, addig anya esetleg 2x kifújja az orrát, te meg nem is érzel belőle semmit. Ezt nem igaz, hogy eddig nem vetted észre és nem csodálkoztál rá, hogy ugyan mitől... azért nem annyira bonyolult dolog ez a rész, hogy felfogjuk, ugyanaz a vírus minden egyes emberi szervezetben másként hathat. Ehhez nagyjából egy 85-ös IQ és egy közepesen sz*r érettségi eredmény elegendő. Ilyenkor mindig a Macskafogó jut eszembe: "ne tetesse magát hülyébbnek, mint amilyen". Mintha egyesek direkt idiótának akarnának tűnni...

2020. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
83%

#3

Én egy 1500-2000 fős faluban lakok. 3-4 hete találtak egy + nőt az utcánkban, meg a cigányok közt is. Azóta volt falunap, a coronás nő családtagjai szabadon mehettek a boltba. Csak hoemelkedese volt a nőnek. Nincs itt járvány, halott se volt augusztus óta.

2020. okt. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
Más kis falvakban viszont van járvány. Komoly tünetekkel.
2020. okt. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is kórházban dolgozom létezik.

Több munkatársam elkapta ill. van karanténban.

Több orvos is volt karanténban mert besétált az okos beteg a rendelésre lázasan (poz. lett a tesztje)

Meghalt egy munkatársaim is 55 éves volt.

Tőlünk vittek el nővéreket és orvost is egy nagyobb kórház covid intenzív részlegére.

Azt mondta k.r.a világ van.

Úgy képzeljük el mint a vészhelyzetben. Amikor oda került meghalt első napján egy 75-ös születésű férfi. Óránként jönnek ki mert nem bírják a védőruhában. Kaptak egy lepukkant lakást egy szobában többen vannak.

A kaja sz*r.

Van hogy d.u. 6kor ülnek le először enni.

Jelenleg bővítik az intenzívet.stb. Egy másik kórházból is nagyon sok ápolót, orvost vittek el szintén ebbe a kórházba dolgozni.

2020. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ilyen silany a szinvonal? Lakast? Hogy erted hogy lakasban vannak?
2020. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Nekem kollégák makk egészséges, 40 éves és intenzíven van koronavirus miatt.
2020. okt. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
76%
Ugye, aki ennyire kétségbe vonja az orvostudományt, az soha nem jár orvoshoz, nem szed gyógyszereket, fájdalomcsillapítót, soha nem volt egy műtétje sem, nem jár fogorvoshoz és nem tobzódik a háziorvosi rendelő előtt, ha épp megfázott? Képzeld milyen érdekes világot élnénk, ha az orvosok is eljátszanák ugyanezt az emberekkel, amit most te, Átlag Gizi meg merészelsz engedni magadnak: bevisznek a sürgire intenzív hasi fájdalmakkal (vakbél-gyanúval), majd az orvos a képedbe vágja, hogy bizonyítsd be, hogy nagyon fáj. Bizonyítsd be, hogy vmilyen patológiás folyamat játszódik le benned, ami azonnali beavatkozást kíván. Na, be tudnád bizonyítani? Jó sokan fordulnának le az ágyról holtan, ha az eü dolgozóknak is olyan hozzáállásuk és IQ szintjük lenne, mint amit mostanában egyesek előadnak.
2020. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
Én ha meglátok egy orvost, akkor térdre borulok és megcsókolom a lábát. Aztán mindig van nálam boríték, belerakom az összes pénzt ami nálam van és a köpenye zsebébe teszem. Volt már olyan is, h nem volt nálam pénz, nagyon szégyelltem magam, nem keresek sokat 180nettó, az orvosnak meg az a 400ezer nettó meg a magánrendelésből és 800-1millió havonta, az semmi, hát egyetemet végzett, mint a tanár, meg a szociális munkás stb, de ez hosszabb idő volt legalább 1 évvel és még utána is tanult, minimum az, h 5x annyi pénzt érdemel mint egy tanár vagy szociális munkás. Szóval nagyon resteltem magam, h nincs nálam pénz, amikor megláttam az orvost, leborultam és mondtam, h Drága Dokor úr mély tiszteletem, köszönöm szépen, h a 12-kor kezdődő rendelésre bejött 13.30-ra, az ápoló már kiadta recepteket, aláírta az őn nevében, lepecsételte, de remélem jut majd pár perce rám is, ha megitta a kávéját, mert tudom, h 12-es rendelés , amit 13.30 kor kezdett meg csak 4ig tart és még 30 perc elmegy a kávézásra, beszélgetésre, telefonálásra és rendelés vége előtt 30 percel szeretne is elmenni, szóval megértem, h nehéz feladata van, h a 4 órás rendelési időt 1,5 óra alatt le kell zavarnia, sajnos pénz nincs nálam, de beleraktam a borítékba a bankkártyámat és egy papírra ráírtam a kódot használja nyugodtan, meg majd jövök kontrollra, ha kegyeskedik, méltóztatik visszahívni akkor majd hozok készpénzt is, meg ajándék kosarat. Nem baj, h a múltkor félre kezelt, mert elfelejtett elküldeni a megfelelő diagnosztikai vizsgálatokra és csak felírta az anti biotikumot, ami nem hatott a problémámra, de legalább a szervezetem legyengítette és most még betegebb vagy, de utána néztem az interneten, h mi lehet a bajom és milyen gyógyszer jó rá, majd mondom az ápolónak és felírja, csak kérem tegye rá a pecsétet és az aláírást. Tudom, h az orvosok közt is van rendes, csak éppen, minden ismerősöm és minden ismerősömnek az ismerőseim és egyáltalán akit csak ismerek és valaha volt tapasztalata az egészségüggyel, mint beteg, tele van megalázó, félrekezelt, lesz@rt, kiszolgáltatott történetekkel. De hát ennyi belefér, mert az orvos dönt ki élhet és kinek kell szenvednie, így a lakásomat is önre íratom tisztelt orvos úr.
2020. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Most kaptam az infót. Tiszta forrásból, hogy Balassagyarmatra napi átlag 10 beteget vesznek fel.
2020. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Vááá tombol a francos korona vírus. Mindenki maradjon otthon. Kaját rendelni, meló maszk és plexi a fej előtt, minden étterem kocsma bezár.

Nyitás 2025

Jaj csak egy tökös vírus ne jöjjön mert akkor a Bolygónak is vége.

Az orvos meg az isten. Szegeden is az egyetem vezetője a nagy főorvos csapatta koronásan. Ki rúgták aki szóvá tette. Az orvos a császár.

2020. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!