Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vajon koronàs vagyok?

Vajon koronàs vagyok?

Figyelt kérdés

Az lenne hogy màr 7 napja magas làzam van (mellkas és fej) bővebben lent.


Az egész màsodikàtól kezdődött.


•Első nap.

{Éjfélkor kezdődött} làz (Fej és mellkas talàn egész test)

-

•Màsodik nap.

Làz és fejfàjàs (mellkas és fej talàn egész test)

-

•Harmadik nap.

Torokfàjàs és làz (mellkas és fej) [orvossàgot szedek és szopogató tablettát]

-

•Negyedik nap.

Torokfàjàs és làz (mellkas és fej) [Teàba kikevert gyógyszert iszok és szopogató tablettàt veszek be]

-

•Ötödik nap.

Sokkal jobban vagyok tegnapóta màr kint is voltam. [De este vissza jött a làz és gyenge is vagyok] | hasmenés tünet kezdete |

-

•Hatodik nap.

Làz és fejfàjàs gyengeség (mellkas és fej / gyengeség az egész testre hat) [Teàba kikevert gyógyszert iszok]

-

•Hatodik/hetedik nap {9/10 dike} (23:??)

Hidegràzàs 25-30 perces nagyon magas làz (Életemben nem éreztem ilyen magas làzat) ekkor maradt a làz és a hasmenés mostanàig.

-

•Hetedik nap. {8adika}

Hasmenés fejfàjàs torokfàjàs nehéz légzés (kicsiket lélegzek) nincs vége még a napnak amikor írom...

-

------------------------------

Lenne itt még valami furcsasàg

------------------------------

Ha elkezdem letenni a fejem és behunyom a szemem elkezdek izzadni fel megy a vérnyomásom és szédülni és alig kapok levegőt (probàlok aludni) miért van ez?



#betegség #tüdőgyulladás #COVID #Hidegidő #Esőesett
2020. okt. 8. 23:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Holnapra kértem beutalót szóval holnap el megyek orvoshoz mert eddig nem tudtam menni...


Már a legtöbb tünet elmúlt de ezek maradtak:

Nyomó érzés a mellkasom tompán "fáj" (csak középen) talán a torkom is fáj egy kicsit, vérnyomásom van.


Adok több adatot az elmúlt napokról.


19dikén (nem ez a hónap) egy meg ittunk 700ml votkát kb a felét én ittam meg amitől berúgtam és kint is voltunk (hidegben) (hell-el felöntve) aztán 27-28 dikán megint ittunk egy 500ml abból megittam 10-15 százalékát ( ezek alatt a votkát kevertük colával és hell-el) 2dikán kezdődött a láz. Akkor most nyelőcsővemell lett baj hogy középül fáj? A mellkasom közepén. Ahogy elnézem a fejem is fáj. Az elmúlt napokban sokszor fájt a fejem.

2020. okt. 22. 00:51
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Húzzál már innen voTkás gyerek....
2020. okt. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ja és nem érzem a legtöbb ízt.
2020. okt. 22. 00:55
 14/19 anonim ***** válasza:
15%
Tünés...
2020. okt. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha rendes választ nem tudsz adni akkor ne válaszolj legyszíves. Nevedbőll adódóan "Lidlipú" te is gyerek vagy ennyit erről. És ha még erre is vissza válaszolsz magadat minősíted le. Rendes kérdést tettem fel és te ide jössz trollkodni. Miért nem csinálsz valami mást ahelyett hogy itt szívód a vérem? Na mindegy. Aki pedig a kérdés miatt jött vàlaszolni annak szívből köszönöm! (A fentiekben adtam pár vàlaszt az eddigi történtekből.)
2020. okt. 22. 01:17
 16/19 anonim ***** válasza:
22%
Húzás...
2020. okt. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Két hete is kaptál normális valaszt: hívd fel a háziorvosodat. Felhívtad? Nem. Ehelyett vegigfertoztel már több száz embert. Akkor van értelme, hogy koptassuk a billentyűzetunket?...
2020. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Csak 1x voltam boltban kint de akkor is én és a boltos voltam és megvolt a távolság tartás. Nem köhögök, sokszor mosom a kezem az orrom sem csorog, hogy fertőzek? Nézd meg ezelőtt mi történt velem és aztán meg tudod állapítani. Szerintem leégettem a nyelőcsővem a votkával amit ittunk. Azért fáj a mellkasom tompán és a fejem. De csak szerintem mert ha már nem köhögök se tüsszögök akkor nem tüdő eredetű a baj. Szerintem
2020. okt. 22. 11:22
 19/19 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg elittad az eszedet, az a baj. Szerintem.
2020. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!