Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet, hogy állandóan...

Hogy lehet, hogy állandóan fáj a torkom?

Figyelt kérdés

Február óta folyamatosan szedek vitaminokat, azelőtt csak magnéziumot és B-vitamint szedtem, mert sok volt a stressz. Úgy értem, például multivitamint és sportolok is, sokat vagyok levegőn. Március óta nyilvános zárt helyeken maszkot hordok, a munkahelyen is, ahol sajnos megy a légkondi folyamatosan. Én nagyon érzékeny voltam mindig is a légkondira, mióta visszamentünk dolgozni, folyamatosan fáj a torkom, én a légkondit okolom, de hogy lehetek folyton megfázva, ha amúgy meg a legelővigyázatosabb vagyok?

Sajnos a légkondit nem lehet kikapcsolni, mivel központi, és nem irodai munkám van, ráadásul egyenruhánk, vagyis nem lehet össze-vissza öltözködni.


2020. okt. 11. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Nem lehet, hogy ez inkább reflux?
2020. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is épp ez volt az elmúlt hónapokban és aztán kiderült, hogy tényleg reflux. Szép lassan jött a többi tünet is (csendes refluxra keress rá)
2020. okt. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem az volt. Mivel az utóbbi időben csak egy vagy két napot voltam hivatalosan is bent, és a maradék időben otthon dolgoztam (másik jellegű munka, másik cég), semmi bajom nem volt. Nem, ez nekem kifejezettem a légkondicionáló okozta torokfájás volt.
2020. nov. 3. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!