Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Influenzára érdemes beoltatnia...

Influenzára érdemes beoltatnia az embernek magát?

Figyelt kérdés
Én nagyon sok rosszat hallottam azokról, akik beoltatták magukat influenza ellen. Most ingyen van. Vajon érdemes oltania magát az embernek? Te leoltod magad?

2020. okt. 13. 11:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%
Aki tv mediafüggő az naiv következetesen ostoba , az képtelen igazság és a hazugság megkülönböztetésére .
2020. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%

[link]


"...

Dr. Moss ezután olyasmit mond, ami még mindig gyakorlatilag ismeretlen az emberek nagy többsége számára:


"Úgy gondolom, hogy tisztességesnek kell lennünk, meg kell beszélnünk azt a cikket, amelyet leginkább idéztek, miszerint nincs kapcsolat az autizmus és az oltóanyagok között, ez egy olyan cikk, amely a Pediatrics című nagyon nagy tiszteletben tartott folyóirat 2004-es kiadásában jelent meg. Az első szerző Frank DeStefano volt a CDC-től, és


! !

William Thompson volt a tanulmány statisztikáiért felelős szerző.


Lehet, hogy nem emlékszik rá, de néhány évvel ezelőtt az országos hírekben mutatták be, amikor


William Thompson a CDC egyik vezetője előállt és azt mondta,

hogy


! !

'csalást követtünk el' ezzel a cikkel."


Ez is mutatja, annak ellenére, hogy a jelenlegi tudomány (amelynek nagy része még ismeretlen az egészségügyi szakemberek és a lakosság számára is) elég erős, és önmagáért beszél, hogy a tudomány nem talál állandó kapcsolatot a vakcinák és az autizmus között, hogy


! !

hatalmas mennyiségű tudományos csalás van, amely körülveszi a különböző "gyógyszerek" jóváhagyását, amelyek


! !

sajnos érintik az oltásokat is.

..."


https://www.youtube.com/watch?v=qxr-cv-JuI8


_____________________



[link]


"A WHO hirtelen hátraarcot hajtott végre a Covid-19-el kapcsolatban, mivel a vezetésük ellen


! !

büntetőjogi és polgári vádat emelnek."



[link]


! !

"Meglepő fordulat - Már a WHO sem támogatja a lezárásokat"



[link]


"A WHO gyakorlatilag véletlenül megerősítette, hogy


! !

a jelenlegi vírus körülbelül olyan veszélyes, mint az influenza.

Valójában, tekintettel arra, hogy a Covid állítólagos halálozási számát túljelentették, a fertőzési halálozási arány valószínűleg még a 0,14%-nál is alacsonyabb, és azt mutathatja, hogy a Covid sokkal kevésbé veszélyes, mint az influenza."

2020. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
#12: mi van? Hogy jön ide az autizmus? Ott pont az derült ki, hogy az eredeti szerző, aki az állítólagos kapcsolatról írta a cikket, ő hamisította meg az adatokat (azért, hogy kártérítési perekben pénzt nyerjenek).
2020. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Dr. William Thompson bevallotta, hogy ő, mint évtizedek óta a világszerte zajló oltásprogramok egyik vezetője,


hazudott a kutatási cikkjeiben, ÁLTALÁNOSSÁGBAN az oltások kapcsán


és bevallotta, hogy az oltások

egészésgkárosítóak, és

üzletről szól az egész.

2020. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Én minden évben beoltatom magam, sosem voltam tőle beteg. Sőt a párom influenzás volt, (5 napig magas láz), én mellette feküdtem, de nem lettem beteg.
2020. okt. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%
Persze, mindenképp: [link]
2020. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Inkabb nem irok semmit. Primitiv a csapat.
2020. okt. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!