Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elfogadható olyan koronavírus...

Emxc2 kérdése:

Elfogadható olyan koronavírus elleni védőoltás, amelyet olyan ember fejlesztett, aki korábban azt nyilatkozta, hogy védőoltásokkal lehetne szabályozni a túlnépesedést?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 16:02
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Ideje lenne szabályozni.
2020. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Hat gyanús hogy nem tett le a céljáról időközben....
2020. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

1. Nem, az oltást nem Bill Gates fejlesztette ki. Ő szoftverfejlesztő, nem orvos.

2. Kettő, igen oltásokkal szabályozható a túlnépesedés. Ha nem hal meg a születő gyerekek nagy része kiskorában megelőzhető betegségebn, akkor az lesz a szokás, hogy egy átlagos családban csak 2-3 gyerek lesz. Ó, a horror! Ezt nem Bill Gates találta ki. Az én nagyanyámnak is nyolc testvére volt, nekem és anyámnak már csak kettő van. Ennyit jelent, ha a fejlettebb egészségügy kiszámíthatóbbá teszi az életet.

2020. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Bill Gates nem egy jóindulatú ember ezt már a régi microsoft sztoriból tudhatjuk, egy szemét tulajdonképpen. Nekem az tette be a kaput mikor megtudtam, hogy a gyermekkori oltások nagykövete egyik gyermekének sem engedte beadni az oltásokat soha. Akkor mégiscsak igaz, hogy az oltásokkal nincs rendben valami?
2020. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Az oltásellenesek remélem elkapják a poliót. Vagy a gyerekeik.
2020. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Mi ez az ostobaság már megint?
2020. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ös szegény gyerek nem tehet róla, ha hülyék a szülei volt is egy videó valahol, ahol egy gyerek kiakadt a szüleire mert olyan betegsége lett ami megelőzhető lett volna, ha nem oltásellenesek
2020. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!