Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vegnum, Multi-Pack 8 mennyire...

Vegnum, Multi-Pack 8 mennyire hatásos multivitaminok? Tudtok ajánlani még esetleg ami jótékony hatással van ténylegesen is a szervezetre?

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 10:07
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ!
2020. nov. 6. 14:15
 12/23 anonim ***** válasza:
25%
Vajon miből is készülnek ezek? Mivel ugye kémiai kivonatok. Pl. szójából, de lehet bennük gmo kukoricaszirup is... és a kivonási eljárások sem mindig gmo-mentesek, még a szőlőcukrot is (ami persze nem vitamin) gmo enzimek bontják le keményítőből... a (mikrokristályos) cellulóz meg úgy tűnik, rákkeltő. Csak mondom. "Természetes" vitamint érdemes szedni az én véleményem szerint, méhészeti cuccok (méhpempő, méhkenyér), csipkebogyó-velő, homoktövis-velő, ilyesmik. Amúgy a GAL-nak minőségi cuccai vannak, ha mégis ilyesmit akarnék venni, akkor tőlük vennék.
2020. nov. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk a GAL c-komplex vitaminja elég jónak tűnik.
2020. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Szóval akkor csak a GAL multivitamin az, amit ajánlanátok?
2020. nov. 28. 14:56
 15/23 Blau Kind ***** válasza:
19%
BUÉK! Ha van itt még valaki... Most találtam ezt a kérdést. A Vegnumot 3 napja szedem, de már az 1. nap nekem nagyon hatásos volt. Télen mindig nehezebben veszem a levegőt, már az 1. nap segített. Pörgök tőle, meg minden. Több nyugtatót akartam bevenni, mert az utóbbi hetekben idegesebb voltam, de a Vegnum ezt 1 szem kapszulával leállította. Mivel brokkoli - kelkáposzta - zöldtea - kurkuma kivonat is van benne, a rák ellen is véd. A brokkoli + kelkáposzta keresztesvirágú, így bár a rák ellen jó, golyvaképző hatással bír. Ha van pajzsmirigy gondod, szedjél belőle kevesebbet, pl. 1 évben 1-2 hónapos kúra. Szerintem a vitaminokból olyan sok se kell mindig. Az 1 napra elegendő vitaminok vannak benne. Szóval minden túlzásba meg nem kellene vinni. A K vitamin pl. nem csak a véralvadást segíti, de nagy mennyiségben TIA-t, sztrókot okozhat, az E vitamin pedig elindíthat belső vérzéseket is nagy mennyiségben. Stb... Az A vitamin meg hiába jó rák ellen nagy mennyiségben, májelégtelenséget okoz a túladagolása egyeseknél, tüdőrákosoknak kifejezetten káros a szedése. Stb...
2021. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Összességében akkor te ajánlod a vegnumot?
2021. jan. 9. 12:43
 17/23 anonim ***** válasza:
Animal pak
2021. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. júl. 4. 11:35
 19/23 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Nézd meg a Forever Daily vitamint és az Aloe Vera italt.

2021. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!
2021. júl. 5. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!