Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltatnátok magatokat Korona...

Beoltatnátok magatokat Korona vírus ellen ha kötelező lenne?

Figyelt kérdés
Egyre jobban pedzegetik, hogy ha lesz ellenszer akkor kötelező lesz beoltatni magunkat. Én tuti nem oltatnám be magamat, és remélem nem lesz kötelező! Ti hogy vagytok ezzel?

2020. okt. 20. 16:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ha kötelező is lesz egyszer, biztos lesznek kiskapuk, adsz a nővérkének egy kis púpozott borítékot, és kapod is az igazoló papírt :D Nem olyan halálos ez a vírus, nem is értem miért van így felkapva, valami más van a háttérben :)
2020. okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó véremig harcolnék ellene.
2020. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha kötelező lenne, erősen fontolóra venném, hogy egy másik országba költözzek.
2020. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Tudsz valami forrást arra, hogy pedzegetik.


A koronavírus egyébként egy eléggé "halál vagy ungibungi" helyzet.

Vagy bevállal a lakosság cirka 60-70%-a egy rekordidő alatt kifejlesztett szert, vagy három év múlva is itt szívunk.

Vagy hatékony lesz a szer, vagy csak a tüneteket enyhíti, ha elkapjuk, és akkor megint csak még három év múlva ha nem is mindenki, de aki nem adatta be itt fog szívni.

A legszerencsésebb verzió, ha három év múlva már csak egy enyhébb vírusváltozat kering, és akkor kábé magától megoldódik a helyzet. De az a három év akkor is szívás lesz.

2020. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
#14: Akkor lesz szívás, ha mindenki ilyen gondolkodásképtelen marad és nem jön rá, hogy ez csak egy hatalmas átverés és mire megy ki valójában a játék.
2020. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
2020. okt. 21. 05:06
 17/19 anonim ***** válasza:
5%
Én lehet hogy amúgy is beoltatnám magam,influenza ellen is minden évben beoltanak nekem bevált szerencsére, de ha meg kötelező lesz úgyis beoltanak ha akarjuk ha nem, bár engem nem is zavarna hogy kötelezően beoltanak csak ne legyenek mellékhatásai és tényleg védelmet adjon, meg egyébként tényleg csak úgy van értelme ha a többség bevan oltva. Meg hát kaptunk már sok kötelező oltást azoktól sem lett semmi bajunk jó, tudom azok régi, jól bevált oltások, de én abszolút oltáspárti vagyok, szerintem a betegség többet árthat mint az oltás úgyhogy inkább oltsanak be mint ne. És az oltásellenesek miatt lehet hogy tényleg kötelezővé kéne mjd tenni.
2020. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nem szeretném

látom nem mai a kérdés, és az utolsó válasz se

a napokban hallottam hogy Angliában mutálódik a vírus vagy mi, nem mehet haza senki.

az lehetséges hogy pl valaki beoltatja magát most, aztán fél év múlva semmit se ér a védőoltása, mert azóta mutálódott a vírus?

2020. dec. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem igazán értem a kérdést se meg a válaszokat se. Ha “ kötelező”, akkor hiába nem akarod beadatni, muszáj lesz. Ott nincs választási lehetőséged.
2020. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!