Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus tünetek enyhítésér...

Koronavírus tünetek enyhítésére milyen gyógyszert szedtetek?

Figyelt kérdés
Saját vagy ismerős példái is lehetnek. Kinek mi volt a tünete és mit szedett rá?

2020. okt. 22. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan volt, mint egy enyhe megfázás, kalmopyrint szedtem rá, azt, amit ilyen esetben szoktam megfázásra. Megizzasztottam magam, illetve rengeteg folyadékot fogyasztottam, meg próbálok azóta is figyelni rá. Teát ittam, gyömbérrel és citrommal.

Lázam nem volt, köhögni nem köhögtem, mégis pozitív lett a tesztem.

2020. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen enyhe tünetekkel hogy csináltak neked tesztet? Vagy kontakt voltál? Vagy saját zsebre csináltattad?
2020. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytam a felsorolásból, hogy a legtipikusabb tünet is jelentkezett nálam, mégpedig az ízleles es szaglásvesztés. Tehát emiatt kellett a teszt.
2020. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!