Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen maszkot tudtok ajánlani?

Milyen maszkot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szia mindenkinek!

Tapasztalatokat kérek szépen arról,hogy ...

Maszkot szeretnék vásárolni(koronavírus,ugyi) ami,mosható vagy cserélhető valami betétét benne,strapabíró,hosszú távra,utcai viseletként is használható.

TAPASZTALATOKAT légyszíves!

Lehetőleg olyan tippet szeretnék kapni,ami pl. Patikákban vagy más segédeszköz boltban vásárolható nem webshopból.

NEM festőmaszkra,vagy pormaszkra gondolok.

Köszönöm a hozzászólásokat,tapasztalatokat!



2020. okt. 20. 23:40
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:

Még számítok épeszű emberek hozzászólásaira...

MÉG. :(

2020. okt. 21. 08:34
 2/45 anonim ***** válasza:
83%
2020. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
45%
Miért, ezek nem festőmaszkok vagy pormaszkok. Azt írtad a kérdésedben, hogy nem ilyenre gondolsz. Ajánlottak mindenfélét, de neked semmi sem jó. Értelmes ember amúgy sem hord maszkot, csak farsangkor. Hát akkor rettegj tovább.
2020. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
39%
11, Már miért rettegne? Aki maszkot hord az retteg? Majd pofánköplek a villamoson egy nagy adag zöld turhával, nem baj ugye? :D
2020. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
50%
Hülye kérdésre hülye válasz lesz csak.
2020. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Akárhogy is...

Véleményem szerint-az ÉRTELMES ember-hamár szabály,próbálna információt gyűjteni a kérdése alapján.Fokozva azzal,hogy talán(!), veszélyeztetettebb emberek közé tartozik (nem ÉN mondom ezt! A KORMÁNY!),a meglévő betegsége miatt.

Természetesen NEM innen a GY.K.-ról várom a nagy megoldást.EZÉRT kértem hogy TAPASZTALATOKAT szeretnék olvasni hozzászólásokban.

HA,egyikőtöknek a szado-mazo+szopómaszk a tapasztalat,az az ő dolga! :)

Ha erre lettem volna kíváncsi akkor a szexualitás témakörbe írom a kérdést!

Mindazonáltal MINDENKINEK köszönöm a hozzászólásait.


Minél többen olvassák a kérdést,annál nagyobb az esélye a komoly,értékelhető válaszoknak!

2020. okt. 21. 15:07
 7/45 anonim ***** válasza:
48%

[link]

Vagy: [link]

Vagy ha rettegő vagy: [link]

2020. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Ez még mindig nem egy épeszű ember..."hozzászólása"!

Lehet hogy az "egészség" rovatba kellet volna feltennem a kérdést?!?

JA...OTT van!

:)

Nekd IS köszönöm a -igaz,értékelhetetlen-linkeket.DE! Mégis értékelem!!

2020. okt. 21. 16:54
 9/45 anonim ***** válasza:
50%

Most mi bajod van? Nekem az a maszk vált be ami ilyen hálószerű és kB annyira sűrű mint a szúnyogháló vagy kicsit kevésbé. Mivel a maszk anyagsűrűségére nem vonatkozik előirás így mindenki köteles elfogadni. Vagy az a sebészmaszk amit 3hónapig hordtam és 3 országot jártam be vele. Vagy az a sebészmaszk aminek kivágtam a teljes belsejét igy csak a szegélye maradt.


Ja eddig egyszer sem kaptam el a vírust szóval.....

2020. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
73%
Március óta 2.maszkot hordom. (Eldobhato kék) Sztem mindegy milyen
2020. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!