Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha már most szűk 50-en halottj...

Ha már most szűk 50-en halottja van egy nap alatt a koronavírusnak, mennyi lesz még a tetőzésig?

Figyelt kérdés

Kicsit kezdenek eldurvulni a halálozási arányok. Tegnap is rekordmagas halálozás volt, erre ma 10-el meg lett döntve.


Hányan fognak így meghalni mire eljön a tetőzés?



2020. okt. 21. 10:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Parancsolj: [link]
2020. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
majd meglátjuk
2020. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Van másik.
2020. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%

Őszintén, én ebből nem tudom mennyi az a szám, aki valóban ez miatt halt meg. Ismerős mesélte, hogy meghalt a rokona, a kórházba pedig kérték a családot, hagy írják már rá a lapjára hogy a COVID miatt halt meg.:)

Pénzt kap érte a kórház..

2020. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Amikor a társadalomnál kivágja a biztosítékot. Én is kíváncsi vagyok, eljön-e ez a szám, és ha igen, milyen szám lesz az. De jelenleg az a benyomásom, a társadalom akkor sem fogadna el semmilyen korlátozást, ha az anyja lenne a halottak között. Végülis "öreg volt már"... Meg "úgyis meghalt volna egyszer"
2020. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Az élet nem habostorta.
2020. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%

#4: a kórházak nem kapnak plusz pénzt a covid-os halottak miatt (ez amúgy is egy román hír volt, de ott is cáfolták).

Nem elvégzett kezeléseket valóban szívesen elszámoltak régebben, mert az elvégzett kezelések után kapják a finanszírozást - ezért találták ki azt a rendszert, hogy mindenki rá tudjon nézni a betegútjára, és ott ha ilyen, el nem végzett kezelést talál, jelenteni is tudja. Azóta már ezt sem csinálják.

2020. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Egyre több, mivel az új protokoll szerint akinek már volt pozitív covid tesztje, az már másban nem halhat meg. 0:45-nél mondja Cilike:

[link]


Most már érted, miért lesz a koronavírusban elhunytak száma egyre magasabb? Mert e szerint ha jövőre meghalnál autóbalesetben, de most éppen tünetmentesen pozitívra teszteltek, akkor te is koronavírusban fogsz meghalni, hiszen ettől kezdve másban már nem tudsz.

2020. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8 Mert már rájöttek erre sokan aztán nem tudták tovább titkolni így elmondták, hogy is működik ez valójában.



De a lényegen nem változtat, akkor is a mi statisztikánkat rontják azzal, hogy a koronások közé írják.

2020. okt. 21. 14:59
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

#4 tedd már a szívedre a kezed, hogy valóban "ismerős" mondta, nem pedig olvastad a facebook-agytrösztáradatban.. Nekem nem kell válaszolnod, csak magadnak, és kérdezd meg azt is magadtól, hogy ez most jól esett?


A kórházak nem kapnak pénzt ezért.

2020. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!