Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy hihetik el hirtelen az...

Hogy hihetik el hirtelen az olyasmit az emberek, hogy egy koronavírussal megfertőződve nem alakul ki az immunitás?

Figyelt kérdés
Ez annyira átlátszó, hogy hihetetlen! Nem egészen nyilvánvaló, hogy arról van szó, hogy ezzel kikerüljék a kifogást az oltás fel nem vételére? Különben ekkora PCR tesztelés után nem maradna kuncsaft akinek eladható az oltás, gondolkozzatok! :)
2020. okt. 23. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Úgy, hogy másodszor is elkaptam a vírust.
2020. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Megfejtetted a világot. Okos vagy, leülhetsz. Ennyi hülye orvost, tudóst, nagyhatalmat, akik kitalálták, hogy hogy lehet átverni a butákat! Most jöttél te, és felnyitottad mindenki szemét! Köszönjük! Hol lehet belépni a szektádba?
2020. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ja ezt el is felejtettem! :)

A PCR tesztelés miatt szintén szükség van ugyanerre a magyarázatra, hisz ezek a túlpörgetett (40-45ciklus) tesztek boldog boldogtalannak (na meg papayának, motorolajnak, sterilen visszaküldött pálcikának) akárhányszor pozitívak lesznek, tehát szintén szükséges egy magyarázatot adni erre az anomáliára is. Kérlek gondolkozzatok! :D

2020. okt. 23. 19:35
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha neked nem elég az én tapasztalatom, akkor nyugodtan fertőzd meg magad kétszer pár hónap kihagyással. Megkapod az empirikus bizonyítékot.
2020. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, tisztában vagy, hogy egyáltalán mi is az a PCR teszt és hogy hogyan is végzik? :)
2020. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Én ezt a zagyvaságot sem értem, amit ez a bolond összehord...
2020. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj, ha értenéd nem lehetne hülyére venni.
2020. okt. 23. 20:13
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Úgy bírom, hogy az ország legprimitívebb rétege hisz abban, hogy ő átlát egy nagy összeesküvést. Nagyon szomorú. Krumpli megvolt már?
2020. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
A koronavírust szándékosan úgy tervezték meg a kínaiak, hogy minél nagyobb gazdasági károkat okozzon a nyugatnak, tehát hogy minél tovább tartson a járvány. Ezért nem alakul ki megfelelő ellenállóképesség vele szemben.
2020. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
:DDDD
2020. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!