Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg a maszkoktól van...

Tényleg a maszkoktól van ennyi tüdőgyulladás mostanában?

Figyelt kérdés
Azt állítják egyesek ott táptalajt teremtünk a gombáknak, baktériumoknak. Meleg, nedves helyet szeretik.
2020. okt. 24. 15:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
51%

10!


Ja. És? Az én háziorvosom is ezt mondta anno anyámnak 40 evvel ezelőtt, az én orvosom nekem, a gyerekem orvosa, a vedono, mindenki ezt szajkózta. Mindenki hulye volt, ugye?

2020. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
22%
Nem, csak tanulmányokat kértem, nem pedig egy női magazinból cikket. Továbbá én a statisztikáról várok felméréséket, mert hiába kerestem, sajnos nem találtam.
2020. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen cikkeket találok, bevllom ma egész nap próbáltam tájékozódni egyre rosszabb a kedvem tőlük. Mi van ha ezzel kicsesznek velünk jobban mint a covid valaha is tenné??

2020. okt. 24. 18:50
 14/27 anonim ***** válasza:
48%
13. A staphylococcus nevezetű baktérium szinte minden egészséges ember szervezeté(be)n megtalálható. A komoly problémákat a gyenge immunrendszer okozza, ami nyilván nem a maszk hibája.
2020. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Akkor tessék:

[link]

2020. okt. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Tehát a maszkok nem védik meg viselőjét, csak azokat védik, akikkel a maszk viselője kapcsolatba kerül. Legyünk hálásak a CDC-nek, hogy tisztázta ezt, kivéve ezt: A CDC saját igazgatója, Dr. Robert Redfield vallomást tett az Egyesült Államok Szenátusának 2020. szeptember 24-én, hogy a maszk viselése nagyobb védelmet nyújtott számára a Covid- 19-re, mint egy Covid-19 oltás.
2020. okt. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
A linkedbol ideztem.
2020. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan hogy a búbánatos faxban védene meg bárkit is egy sima textil maszk egy vírustól???? Egy vírus sokkal kisebb, mint amilyen sűrű szövésű a textil, simán átjut rajta minden. Totál értelmetlen ez az egész maszk mizéria. Aki meg ilyen orbitális baromságot nyilatkozik szakértő létére, hogy a maszk nagyobb vedelmet nyújt, mint egy esetleges oltás, ugyan töltsön már el egy negyed órát egy pár bizonyítottan Covidos pácienssel egy helységben, csupán maszkkal védekezve.
2020. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Soha senki nem állította, hogy megvéd minket a maszk. Másokat véd meg azáltal, hogy csökkenti a továbbadás esélyét.
2020. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
71%

19!


Aztán ugyan mivel csokkenti a tovabbadas eselyet? Megegyszer, a virus joval kisebb, mint a textil szives surusege, siman atjut rajta.

2020. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!