Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Számítható rosszabb állapot?...

Számítható rosszabb állapot? (korona)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy elkaptam a vírust, jelentkeznek a tünetek, de nem annyira vészesek.

Lehetséges, hogy ennyivel megúszom, vagy lehet rosszabb a helyzetem?



2020. okt. 28. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Elvileg jellemző rá az intenzitás váltakozása. Hány éves vagy?
2020. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
27 vagyok és van tartósbetegségem is, de eddig nagyon minimális tünetek jelentkeztek a betegség oldaláról.
2020. okt. 28. 16:49
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Ket het utan meg johet erosodes. En harom het utan kopognam le, hogy nem lesz rosszabb.

Nem megijeszteni akarlak. Remelem, minel kisebb nyuggel meguszod.

Mielobbi gyogyulast kivanok.

2020. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

Nekem kollégám 1 hétig csak laza megfázásos tüneteket produkált. Makk egészséges volt. Semmilyen alapbetegsége nem volt 40 feletti. Aztan egyik napról a másikra mentőt kellett hívni. Intenzív. Másnapra már lélegeztető. És pár nap múlva meghalt. A listában felsoroltak egy csomó alapbetegséget, ami nem is volt igaz. Ugyan anyira kamu,mint a 88 éves idős néni, akinek az alapbetegsége prosztatmegnagyobbodás.


A kormány hazudik mindenben, amiben csak tud, csak hogy nehogy egy forinttal kevesebbet ne tudjanak ellopni.


Szóval igen a kérdésre a valasz: komolyabb tünetek is lehetnek. Mindenkire másképp hat. Nagy az esélye, hogy enyhe tünetekkel vagy tünet nélkül megúszod, ha erős az immunrendszered, de az a kis százalék ott van.

2020. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3: Köszönöm szépen! :)

4: Nagyon sajnálom a kollégád! :( Amit a médiában olvasol, az sosem hiteles, ez teljesen egyértelmű...

2020. okt. 28. 18:37
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Bármi lehet. De az esetek nagy részében csak minimális tünetek vannak, ne tojjál be rögtön, nem kell mindent elhinni, amit az újságok írnak.
2020. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok félős kategória, eléggé másképp állok az alapbetegségemhez is, mint az átlag emberek. 😊
2020. okt. 29. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Mielőbbi teljes gyógyulást!
2020. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2020. okt. 29. 19:14
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Akikrol tudok biztosat, ott enyhe tunetek utan vagy gyogyulas jott vagy allaootromlas. A romlas lehet csak annyi, hogy ujra belazasodott vagy kohogni kezdett.

A szaglas es izerzekeles az lehet jo sokara jon vissza, azon azert annyira ne aggodj.

2020. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!