Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fáj a torkom, dugul a fülem...

Fáj a torkom, dugul a fülem egész nap és most már szédülök is?

Figyelt kérdés
Annyira nem vagyok extremen rosszul, egy kis torokfájás és enyhe általános rossz kozerzet, de most elkezdtem nagyon szédülni. Olyan mint amikor pl fujok fel egy lufit és "oxigenhiányos" állapotba kerülök. Az előbb a fejemet is elontotte a forróság. Lázam nincs. Ha nincs nehezlegzesem akkor is lehet, hogy nem jutok elég oxigenhez, mert esetleg koronavirusom van vagy lehet, hogy csak pszichések a tünetek mert ettol panikolok?
2020. okt. 28. 18:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy stroke-ot vagy infarktust is okozhat a koronavirus nagyon enyhe tünetekkel vagy akár tünetmentesen is. És ezután lettem ilyen rosszul. 21 éves vagyok amúgy
2020. okt. 28. 18:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak simán hipochonder vagy.
2020. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mért tőlünk kérdezed? Nem tudod, hogy mid fáj?
2020. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Covis
2020. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!