Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vizelési diszkomfort érzés (?)

Vizelési diszkomfort érzés (?)

Figyelt kérdés

Előzmények: augusztusban elkaptam egy húgyúti fertőzést amit 2 antibiotikum kúrával sikerült elmúlasztani. Ezután az antibiotikumok miatt egy gombás fertőzés alakult ki amit szintén azonnal kezeltem és megoldódott.


Jelenlegi helyzet: ahogy minden problémát orvosoltam, elkezdett egy fura, diszkomfort érzés előjönni, általában vizelés után. Olyan mintha vizelési inger lenne de nem erős, nem fáj csak idegesítő és kellemetlen. Mintha érezném ahogy cseppenként újra elkezd megtelni a hólyagom. Akkor minden alkalommal ez volt, most kezd ritkulni, de nem tudom semmivel összefüggésbe hozni. Mindegy mit eszem/iszom/mozgok/stb random jön elő vizelés utáni percekben.


Bárkinek van ötlete mi lehet ez? A házi orvosom annyit mondott nem tudja mi lehet, valószínűleg ahogy jött el fog múlni. Jó lenne találni valami megoldást mert nagyon kellemetlen és zavaró. Esetleg bármi más betegség tünete lehet? Vagy tényleg majd elmúlik?


Köszi a válaszokat :)


2020. okt. 30. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a nemed, és a korod ismerete nélkül kell totóznunk, akkor legyen a prosztata gond.
2020. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh bocsánat, kifelejtettem 19 éves vagyok és lány :D
2020. okt. 30. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ágyéki gerinc okozhat ilyen panaszokat, ha urológiai gond már nincs. Az sokszor vizelési ingert okoz anélkül, hogy lenne mit.
2020. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Wow, köszi az infót, ennek hogy tudnék jobban utána nézni?

A gerincemmel vannak problémák úgyhogy ha ez is abból fakad akkor szeretném valahogy megoldani.

2020. nov. 2. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
. Csinálhatnak egy mri vagy ct, de ott is csak azt tudja mondani van valami meszesedés kopás, de pontosan nem tudja behatárolni, hogy ez vizelési panaszt okoz, neked. És igazából csinálni se tud vele semmit. Fokozni lehet a vérkeringést derék tájon. Paprikakrémet neki fáslit rá, és mozogni had égesse. Ha az okozza ez használ. De persze még mindig lehet urologiai oka.
2020. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 éves koromban , nekem is ez okozta 10 évembe telt, hogy rájöjjek magamtól, miután 10 urológusnál voltam.
2020. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!