Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet covidos lettem?

Lehet covidos lettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb egy hete kezdodott, egyik nap nagyon leizzadtam, kozben fújt a szel, hol huvosebb-hol melegebb lett. Ra 2 napra jott is a tunet, orrrolyas, orrdugulas. Aztan ezek a tunetek szepen csokkenni kezdtek, lassan 3 napja elkezdtem kohogni. Ez a kohoges most ott tart, hogy zold valadekot kohogok fel, sipol, rezeg, horog a tudom ha levegot veszek. Izeket, szagokat erzek, lazam nem is volt. Viszont tudogyulladasra gyanakszom. Talaltam itthon izlandi zuzmót, ez eleg jo volt, csokkent a kohoges.

Tudom, teszteltetni kellene. De nagyon megijedtem, van 3 picigyerekem, fogalmam sincs hogy szeparaljam el magam toluk. :(


2020. nov. 1. 09:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem mint tunet, hogy ejszaka arra keltem a bal vallam majd leszakad, es eg a mellkasom kicsit, bar gondolom az a kohogestol.
2020. nov. 1. 09:20
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de a zöld szín covid nélkül sem egészséges..

[link]

2020. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
A Covid-19 tünete a száraz köhögés. Te simán csak megfáztál, esetleg sima influenzát szedtél össze. Messze nem minden "hasonló" tünet jelent Covid-19-et. A korábban meglévő betegségek sem tűntek el.
2020. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon remelem. Nagyon félek. 5 honapos picibabám van. Rettegek hogy raragasztok valamit. Miota beteg vagyok mondjuk a tobbiek korulettem nem mutatnak tuneteket. Remelem influenza csak. Komolyan annyira felek, rohadt korona.
2020. nov. 1. 10:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Haziorvosodat probaltad hivni?
2020. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vasarnap nincs, ugyeletet akartam de mar az sincs, hanem automatikusan atiranyitanak a mentokhoz. Hat nekem nem kell mentő. Simán beszelni akartam egy orvossal de nem lehet. Vicc az egesz
2020. nov. 1. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor majd holnap, ha nehezen veszed a levegot jobb a mentoket felhivni. Jobbulást
2020. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkepp. Koszonom :) reggel ota nagyon sokat javultam, igaz a nyelocsovem neha eget, meg a mellkasom kicsit “meleg belul” ertitek. Talaltam hurutoldót illetve kalmopirynt szedem. Ha lesz valtozas vagy uj tunet jelzek.
2020. nov. 1. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!